Zlatovláska (1973) (TV film)

Především hezké písničky jsou hlavním důvodem, proč se nakonec přikláním ke 4*. Jedinou postavou, která mi zde herecky naprosto nesedí, je ale Jorga - působí zde dojmem jakoby vypočítavé, takové nesympatické princezny, což jistě nemělo být účelem...

Nekonečný příběh (1984)

Tohle je prostě srdcovka z mládí, která ale ani teď, po letech, se u tohoto filmu rozhodně nenudím. Nádherné exteriéry, originální a velmi hezké vedlejší postavy, promyšlený příběh a dokonce ani triky po tolika letech vypadají velmi hezky. No zkrátka nemám, co bych k tomu mohl vytknout.

Sedmero krkavců (1993) (TV film)

Taková docela hororová pohádka, která ale nedává nějak extra moc důvodů k opětovnému zhlédnutí.

Mistři Hazzardu: Jak to začalo (2007) (TV film) odpad!

Nooo, co tohle jako mělo být?! Kdo vytvářel "příběh" k tomuto paskvilu? Nějaký děcko, co chodí ještě do školy? A to mám takovéhle komedie docela rád... Chtěl jsem dát aspoň jednu hvězdičku za ty spoře oděné slečny, ale když se tam barman, poté, co vlastně určí jako nejvyšší prioritu u výběru personálu velikost poprsí, úplně rozplývá nad holkou, která je ošklivější a ještě k tomu mnohem míň vyvinutá (= oproti ostatním obsluhujícím holkám nemá v podstatě vůbec žádný kozy), tak ani kvůli téhle oblasti si prostě film nějakou tu hvězdu zkrátka nezaslouží. Odpad a hotovo!

Nezbedná pohádka (1976) (TV film)

Taková klasická (teda příběhem zrovna nikoliv) pohádka své doby s ladovskou dekorací. Pohádkový průměr své doby.

Vánoční Kameňák (2015)

Humor za hranou slušnosti by tak nevadil, kdyby byl použit ve správnou chvíli a byl vtipný, kameňáky nic moc (co taky vymýšlet již v 5. části, že), jen ta hudba byla oproti zbytku vlastně hezká.

Předčítač (2008)

Nevšední příběh s kontroverzním ústředním tématem. Určitě zajímavý film, který nutí k zamyšlení, ale pokud si ho ještě někdy pustím, tak to bude s větším časovým odstupem. Hlavní herci teda 2x sympatičtí nebyli, leč Kate se do role odbře vžila a stvárnila ji velmi dobře.

Střelec v ohrožení (2007)

"Herectví" Weasleyho při akčních i klidných scénách spočívá v tom, že nastaví naprosto totožný nulový výraz ve tváři. Pravděpodbné to má být nějaký styl herectví, který teda nechápu. Každopádně je to ubohé ztvárnění role. K tomu se přidá malá s prominutím blbka, která bez sebemenších skrupulí přilne ke zločincovi a pak už nám jen zbývá příběh, který je předvídatelná a nezáživný a herecké výkony ostatní, které ničím nevyčnívají nad průměrem. Co zde asi tak můžu hodnotit?

Konečně spolu (2007)

Taková fajn záležitost o rodičovství s pár originálními nápaday, místy teda dost vyzáblou Helen Hunt, ale jinak se do role hodila a s dobrým humorem. Celkově takový dobře stravitelný průměr.

Taková zvláštní rodinka (2001)

Dlouhé minuty čisté nudy. Herecké výkony nevalné, dialogy o ničem, příběh slabota. Ani se mi o tom nechce rozepisovat, jak mě sledování tohoto ... no ani vlastně nevím, jak to slušně nazvat. Jediné, co na tom bylo fajn, byla hudba. A asi tak 2x jsem se během filmu zasmál. Ale 2* si za tohle ode mne stejně nezaslouží. To jsem zase jednou šlápl vedle.. :(