Valiant (2005)

Rozmýšľal som medzi troma a 4 ****... Na koniec som sa rozhodol pre 3, pretože su tam scény, ktoré boli nudné, zdĺhavé a celkom k ničomu... Celkom pekné 3.5*

Dokonalá vražda (1998)

Tak som to konečne pozrel na Markíze a poviem Vám, že to je fest dobrý film... Lenže ma niečo od toho odrádzalo, no na to musím ešte prísť:-) Psychoš Douglas, Najstarší film, kde som videl Mortensena a Paltrow tu je kočka!8/10

Nabít a zabít (2006)

Samozrejme ako to u mňa býva zvykom, tak dám každej hovadine 5 hviezd... ale toto hovadina nebola, ja som pri tomto snímku napäto čakal na ďaľšiu scénu ako sa bude vyvýjať, skvelé herecké výkony pána Kingsleyho, ako inak Freemana, sympatáka Hartnetta, ktorý má zase nevinnú tváričku "ja nič, ja nikde, ja nikdy" a Willisa, ktorý je proste drsný. Zápletka a námet, ktorý by ma nenapadol ani za boha a scenár, za ktorý by som platil aj tým mojím málom čo mám v peňaženke (Niežeby to bol zlý scenár, výborný, ale ja proste mám v peňaženske málo peňazí). Dej filmu dosť rýchlo ušiel a to to má skoro 2 hod. Mne to ušlo a zdalo sa to tak na dvadsať minút. Proste... tento film mi sadol ako riť na šerbel.9/10

Max Payne (2008)

Takže, Hitman sa mi páčil, nemusí sa Vám zdať môj názor, ale mne sa páčil. Ale toto bolo niečo nepozereľné. Prvá polhodinka sa ešte len rozbrieha, druhá polhodina nudná jak cyp a v tretej polhodinke to konečne začalo a sklamalo ma to aj tak. Od Marka Wahlberga som nečakal, že sa tak neujme na Maxa Payna, skôr som bol (bol) rád, že si vybrali práve jeho, no podľa môjho názoru, sa tam proste nehodil. Olga Kurylenko sa chce zase vyspať s jedným super chlapom (Hitman, Bond a Max Payne? Uff, že to zvláda) a zase mi pripadá ako len taká čerešnička na malej torte, ktorou je Max Payne. Čo už, čakal som viac a nedočkal som sa...2/10

Sejmi je všechny (2007)

Toto bola taká blbosť, tak ako to bolo zábavné a akčné... Čakal som bezduchý scenár, furt akciu, neoriginálny príbeh - A trochu som sa toho aj dočkal! Shoot 'em up je film, ktorý vie zabaviť a rovnako vie navodiť aj optimistické scény s rockovou hudbou.. len s rockovou hudbou, dokonca aj pri smutných scénach... Skvelý strih, bojová choreografia, hudba a aj kamera:-) (Veď už len prvá scéna [pôrod pri prestrelke] dokazuje, že to bude poriadna haluz!)8/10

Miluju Saru Jane (2008)

Emotívny príbeh zasadený do bodobia zombiekov, kde sa príbeh prelína láskou mladého Jimba k Sarah:-) Čo som čítal komentáre, tak som si myslel, že to bude na päťku... no nestalo sa, príbeh ani film ma tak nezaujal ako v podstate mal. Pozeral som sa na časopisy, pozeral okolo seba, nalieval si vodu do pohára... Skrátka - toto nie je môj šálok kávy:-)6/10

Vladařova nová škola (2006) (seriál)

Vladárová nová tvár je super animák... Ale toto je niečo neznesiteľné. Príbehy trápne, slovenský dabing ako inak zlý a čo by sme si počali bez vladárových hlášiek, ktoré nás prinútia vstať a chcieť dať tomu, čo písal scenár facku!

Happy Tree Friends (2006) (seriál)

Moje prvé spoznanie s HTF bolo na jednej nemenovanej stránke s videami a popis bol: "Video nie je určené deťom"... Samozrejme som si povedal, že to je super haluz, tak som si pozrel jeden diel a odvtedy začala moja HTF mánia. Všetky diely pekne uložené na disku, a stále sa to dá dokola pozerať - Pre mňa najlepší diel - Out on a Limb. Ako napísal Dawid199 som vôbec nevedel, že to tu je. 10/10(PS: Všetky časti nájdete na http://www.youtube.com/user/mondomedia?blend=1&ob=4 )

Most do země Terabithia (2007)

Súhlasím s Ninom, už nikdy viac. V tomto filme sa v podstate nič nedeje, abosolútne nič. Tvorcovia celú "zápletku napchali do konca filmu, čo mu neprospelo. A je tu ešte jeden problém - film veľmi rýchlo ubieha. Bolo tam len také "šup šup šup" a koniec. Film si vôbec neužijete. Naozaj strašný film. Tá jedna hviezdička je za Zooey Deschanel a Sophiu Robb - jediné pozitíva filmu, ktorý Vám nemá čo dať. 1/10