Ženy sobě (2011)

Šel jsem se do kina bavit a dostal jsem pořádnou porci sice fekálního, ale skvěle nadávkovaného humoru. Spokojenost. Komedie roku? Možná.

Thor (2011)

Jedna z nejlepších komiksových adaptací poslední doby!

Transformers 3 (2011)

Já si ten film fakt užil! Mouchy má, ale co na tom, když po katastrofální dvojce nic nečekáte a nakonec dostanete slušnou a vizuálně zajímavou popcornovou zábavu.

TRON: Legacy 3D (2010)

Váhám, jestli nedat spíš tři hvězdy... Po tak velké reklamní masáži a při tak velkých očekáváních výsledek není zas tolik wow. Vizuální stránka perfektní a bez úchvatné hudby dua Daft Punk by dojem z filmu byl o dost horší. Problém je v přílišné sterilitě scénáře. Na pět hvězd zkrátka pořád málo muziky.

Sociální síť (2010)

Perfektní ztvárnění zrodu fenoménu, který ještě více zkracuje vzdálenosti, ale opravdová přátelství nepřináší. The Social Network režiséra Davida Finchera je příjemným zpestřením filmového světa.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Velká spokojenost. Po nudném Princi dvojí krve je tento film návratem na správnou kolej, navíc se skvělými hereckými výkony a atmosférou, že by se dala krájet. Ústřední trio dospělo, skvěle jim "sekundují" zbylé postavy. A celek korunuje úchvatná a výborně fungující hudba Alexandera Desplata. Na film jdu znovu...

Little Ashes (2008)

Úchvatné v ten pravý okamžik.

Svatba upírů (1993)

Moje srdeční záležitost. Film jsem si v kině parádně užil se vším všudy. Dal bych si opáčko. :)

Agora (2009)

Tak emocionálně vyždímaný jsem z kina snad ještě neodcházel. Perfektní po všech stránkách!

Počátek (2010)

Bez hudby Hanse Zimmera by to byl zřejmě jen poloviční zážitek, ale i tak - velmi povedený film!