Popelka (2015)

Manýristicky dokonalé ztvárnění lidové pohádky s dokonale klasickou dějovou linkou pepřenou občasnými roztomilými nápady. [Berlinále 2015]

Škatuláci (2014)

Animace většinou odpudivá, vtípků je pomálu a když už, tak jsou ihned zabité následnou reakcí okolí. Množství hollywoodských hvězd namlouvajících postavičky neodpovídá kvalitě animáku.

Flash (2014) (seriál)

Pilot je přímo napěchovaný nesmysly, přítomnost arrowa mně nepříjemně šokovala.

Pojedeme k moři (2014)

Po deseti letech jsem dal šanci české kinematografii, a jestli je tohle to nejlepší, co se u nás za tu dobu natočilo, tak se radši opět vrátím zpět za hranice.

Paříž Severu (2013)

Lehká amoralitka (protiklad žánru moralitek) – záletnický otec přebere ženu svému synovi, a jako bonus získá i jeho dům, přičemž se všichni tváří, že je to vlastně v pořádku.

Penny Dreadful (2014) (seriál)

Pokud přehrávání určuje kvalitu dramatu, tak Penny Dreadful je nejlepší seriál všech dob.

Domek z karet (2013) (seriál)

Hodnocení úvodní epizody.

Haewon, dcera nikoho (2013)

Skloubení skvělé studie vztahové nevyzrálosti jedné pohledné mladé studentky s tragikomedií vznikající ze snahy okolí dostat se do její blízkosti v minimalisticky čistém a velmi realistickém hávu.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Po zbytečné jedničce jsem nevěřil, že se série dokáže vyšvihnout až na nejlepší spidermanovskou adaptaci vůbec. Do závěrečných titulků jsem nechápal, jak je to možné, ale poté, co se přes obrazovku mihla jména Kurtzman a Orci, jsem pochopil.

Salem (2014) (seriál)

Hodnocení pilotu. Bizarní a úchylné scény kvalitní drama nenahradí.