• Pohádka

Kapitán Phillips (2013)

Výborná podívaná, nenudila jsem se ani minutu! Skvělé herecké výkony, hodně silný příběh. Po dlouhé době jsem si pustila film, aniž bych předem četla nějaké hodnocení a recenze, ani jsem nevěděla, o čem to pořádně bude. A čekalo mě maximální a příjemné překvapení. Toma Hankse jsem nemohla skoro ani poznat. A jak to pěkně funguje i bez ženských :-)

Vejška (2014)

Sdělovací hodnota tohodle filmu mi jaksi uniká.... Jediný dobrý byli Kraus a Chýlková, jinak to byl jen trapný pokus navázat na předchozí úspěch.

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Nechutný a nevýchovný humor. Absolutně nechápu to masové nadšení, protože nejen, že je to úplně o ničem, ještě je to ke všemu vulgární. I kdyby měly moje děti jednou radši čumět do zdi, bude to lepší než tahle slátanina.

Ledová archa (2013)

V začátku dobrý, ale pak jsem se nějak začala ztrácet v tom, jestli je to jako komedie nebo ne. Neboť jsem to asi vůbec nepobrala. Chvíli to bylo dost dobré sci-fi s takovým postaokalyptickým nádechem a pak najednou přišla nějaká scéna, která to totálně rozjebla, viz. nesení ohně jak na olympiádě. :D Takže absolutně rozporuplné pocity...

Grandhotel Budapešť (2014)

Já mám prostě hrozně ráda tenhle styl humoru. Absurdní, ale ne zase moc, aby to nemohlo být aspoň trochu pravdivé. Zajímavá zápletka, neokoukaní herci a dokonalé vtipy, spíš slovní humor. Za mě fakt poklad!

Yves Saint Laurent (2014)

Rozumím tomu, že je Laurent velká osobnost, i když mě teda móda vůbec nezajímá. Nicméně tenhle film byl jedna velká nuda, skákání z jedné historky do druhé. Vcelku nuda.

Prohnilá země (2014)

Jako nápad dobrý... Ale herci mě moc nebavili. Takže docela kámen úrazu. A ta závěrečná bitka mi to taky zkazila. Jinak dobrý.

Fakjů pane učiteli (2013)

A ono to bylo kupodivu docela vtipné... Trochu mi místy vadilo to německé prostředí, nějak jsem se nemohla srovna s tím, že takový film najednou točí někdo jiný než amíci... Ale konečně zase néco, kde se ty vulgarity hodily a byly podány docela vkusně.

Věc: Počátek (2011)

Vždycky si plánuju, jak si pustím něco napínavého, trochu děsivého a pak bych si nejradši rvala vlasy, co jsem to zase zapnula. Takže z počátku dost nuda a pak pořád stejné: tma, řev, oheň. Trapný. A nikdy víc.