Elfen Lied (2004) (seriál)

Chapadla! Loli! Kref! Pedodrama! Nejspis vsechny triky, ktere je Anime "schopno" na jednoho vytahnout tu jsou a je jich hodne.

Ztraceni (2004) (seriál) odpad!

Zrcadlo je nabliskane a tento serial je o svych divacicich. O konzumu. Furt je neco novejsi, "zelenejsi", nesouvisle a nepochopene ... furt je na co se v zrcadle koukat, jste-li tedy divka ci buzik, kteří jdou na lov "ženáčů". Prachatejch panu, aby bylo na novy a novejsi kramy. Konzum ... (+) __________ Parta lidi v pralese co vi "uplny houby" o tom jak 1) prezit 2) se chovat 3) spolupracovat. Znamena to, ze ten kdo ma rad tento serial je ztraceny? Jo, proc ne? Aspon co se nalezeni hodnotnych vzoru tyce ... Samotne vymysleni novych a novych prekazek a neschopnost hrdinu je prekonat je zabavne leda pokud by si to jeden psal sam (a dostal tezce zaplaceno), protoze jedinou poradnou postavou je Locke a ten stejne vsechno a vsechny "posere". Hm, dalsi dil ... hm, Locke zase vsechno posral, hm. __________ Ten predpoklad ztracenych lidi je sice dobrej ale proc se pokouset o dalsi Star Trek? Jakoby ten puvodni nestacil. Nanestestito neni tak zabavny jako bejt strejda http://www.jagg.cz/history.php/151f032e2dab8a71e6205bd3b8b1fd2f . Nebo nastesti ? Ono by se toho pak delalo vic. (-) __________ Aspon ze hrdinka je slusna kunda http://sex.systemic.cz/archive/cze/textbook2005/uzel.pdf . Sice by ji trocha plastiky neuskodila http://www.tvpredictions.com/hotlilly555.jpg , ale aspon se nemusim bat, ze lidi co na to koukaj potkam vecer venku. (+)

Bleach (2004) (seriál)

ODKAZY ______ Bleach intro http://walkingtacos.blip.tv/file/2571159/ . Bleach porno, http://boylamas.110mb.com/hentaimanga/doujin/bleach/index.html, takže o jeden důdod míň se na ten seriál koukat . ______ Hudba je skvělá, kresba ještě lepší a triky jsou fajn. Těm několika retardovaným postavičkám se dá aji smát (Kon, Rukya, Renji, Ichigo, Bakuja, Zaraki, ...). Otázka je zdali se na blíči s přibývajícímí díly začíná táhnout víc příběh nebo věšáky hlavních hrdinek http://images.encyclopediadramatica.com/images/8/80/Bleach_bitches.jpg , odpověď je že ______ Po 150 dílu začínají postavy dávat míň a míň smyslu jak mi bylo řečeno. Ty vzpomínky, vysvětlování svých "konečných" technik se jakž takž dají ale pak to prý už nejde. Mě to přestalo bavit u těch upíru a pak jsem to bral po 10 dílech, tak nevím. Zvlášť Ichigo, kterýho ten týpek s mečem co zdvojuje váhu nejspíš pořádně namlátil do hlavy. ______ Velice dobrý důvod proč se na Bělobu dívat : http://www.bleachwallpaper.info/images/wallpapers/bleach-girls-589593.jpeg (plakát, použitelný i jako Wallpaper). ______ Kdo ještě není tupá zelenina z toho jak se v blíči vše furt točí dokola (takzvané fillery) ať navštíví http://leekspin.com/ . _______ TEN KDO VYMYSLEL V BLEACH ZBRANE _______ má u mě bonbon.

Lucky Star (2007) (seriál) odpad!

Tupe se do toho zirat da a presne o to Japoncum jde v jejich planu o ovladnuti Sveta. Na to aby jste do toho tupe zirali potrebujete urcitou tupost ci aspon otupelost. Anime je pro tupost zrozena, protoze vic nemoci [ pathos ], sebestrednosti a prazdnoty uvidite jenom malokde; nejste-li ovsem priznivci Davida Lynche. Uz jenom uvodni znelka http://www.google.com/search?q=site:youtube.com+lucky+star se mi libi. Ale ja vim, ja vim - clovek musi bojovat aby nebyl clovekem. Clovek se totiz vyznacuje prizpusobivosti a ja se chci prizpusobit neprizpusobivosti. Nedava to smysl? To je jedno. Kdybyste ale meli zajem koukat na anime ci se stat mymi "kamarady" a bojovat proti prizpusobivosti, tak obojimu se rika Vymivani Mozku a velice to ocistuje mysl. COZ JE VEC KTEROU CHCI UDELAT JESTE JEDNOU! Juuu, to jsou ale hezky holcicky http://encyclopediadramatica.com/Lucky_Star !

Chobits (2002) (seriál)

Roztomilá ... sračka. Takovou loli by nejeden chtěl doma. Blbá, nic si nepamatuje, nemluví, vyluxuje, nádobí umyje, nechápe ošahávání, dá se vypnout, vymazat jí paměť ... a je loli. Vlhký sen každého otaku.

Matrix Reloaded (2003) odpad!

Akcni sceny jsou fajn. Monica Belluci je fajn fajn. Ale to je vse.