Vlk (1994)

Z námětu šlo vytřískat mnohem více a za dvě hodiny se toho zas tolik nestane, škoda. Atmosféra je však super a hudba zvládnutá na jedničku. Hlavní výhodou Nicholsona bylo, že mu ani nemuseli přilepovat vích chlupů, stačilo, aby se neoholil :)

Madisonské mosty (1995)

Ale jo, nakonec se mi to líbilo. Poku jste vdaná žena po čtyřicítce, tak budete nadšeni.

Skála (1996)

Moc nechápu, co na tom všichni vidí. Příběh stojí za prd. Na druhou stranu, provedené je to suprově a hudba je dokonalá. Takže kvůli hudbě 4*.

Skafandr a motýl (2007)

Hodně silný film, asi nemá cenu více popisovat, musí se to vidět. (Mimochodem nechápu, kde vzali tolik pěknejch sestřiček a ošetřovatelek.)

Muž z oceli (2013)

Film se skvělým začátkem, ale postupem času upadá a upadá až do naprosté kraviny. Některými prvky mi připomíná prvního Thora. Vlastně celkově to byl příběh Thora, převedený na postavu Superblba s přidanou demolicí města. Škoda...

X-Men Origins: Wolverine (2009)

V průběhu filmu jsem si říkal, že je to lepší než předchozí X-meni, ale druhá polovina filmu to zazdila. Nejhrůznější je asi závěrečný boss. Zvrhlo se to do neskutéčné kraviny.

Příběh z Bronxu (1993)

Mafíánka z úplně jiného úhlu pohledu. Nejsou zde litry krve a hromada akce. Právě pro její odliškost ji mám hodně rád.

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Jednoznačně nejlepší akční film s Cruisem podle požadavků moderní doby. Hrozně mi to připomíná filmy s Jasonem Bournem. Škoda jen, že Rosamund Pike nenatočila víc filmů, co by mě zajímaly :D

Crash (2004)

Asi jsem divnej, ale na mě to moc nezapůsobilo. Pro mě je to jedno z mnoha normálních, průměrných dramat.

Drive (2011)

Kurnik, to byla jízda. Od první chvíle je člověk napnutý jako kšandy. Líbí se mi, že je to akční, ale né moc, romantické, ale né moc, brutální...občas hodně.