Martin a Venuše (2012)

Děj je obyčejný, scénář nijak výjimečný. V dialozích často převládají dětské vtipy, scénky a nic až tak smysluplného tam není. Je to vlastně taková milá a vtipná komedie o ženské, rodině a krizi v manželství :-) Oddychovka u které se člověk pobaví. Druhá půlka mírně strádala.. Hudba je fajn. Objektivně to je takový průměr, ale za Kristýnu zvednu na 70%.

Zombieland (2013) (TV film) odpad!

Jsem rád, že Amazon tento seriál zařízli po nepovedeném pilotu. Film se mi líbil ale tohle je otřesné. Zůstala pouze jména postav (herci, kteří je nahradili byli strašní) a různé grify původního Zombieland. Partička tady hledala přeživší a když je našla, takj zemřeli - toť vše.. (hodnocení za 1. díl - konec)

Aftershock (2012)

Takové Americko-Chilské béčko ve stylu hororové Pařby v Chile. Nicolas Martinez je druhý Zach G. Jinak neskutečně nasírací film u kterého by jste všechny záporné postavy osobně pomlátili. V prvém řadě je ale počáteční nepřítel zemětřesení. Poměrně ostré likvidační záběry, typický Eli Roth a hezké ženské. Můj oblíbený žánr, jen je škoda, že se nijak ve svém žánru nevymyká klasické kostře pařba - vyvražďování - nečekaný konec.

Doba ledová: Mamutí Vánoce (2011)

Další z kratších nebo delších kraťasů od tvůrců Doby ledové. Nejlépe je tady zachycena ta Vánoční atmosféra, že i v létě jsem si místy říkal, jak je ta zima občas fajn. Fanoušek Doby ledové nebude asi zklamaný.

Naboř a ujeď (2012)

No dobře dobře, Shepard si se svou přítelkyní Kristen Bell přizval pár kamarádů a natočili road movie pro fandy stylových aut a honiček s trochou humoru. To by bylo tak vše. Kristen mám rád, za to Daxe nesnáším. Posmál jsem se párkrát při penzistickém šukání a u povídání kdo koho ojel.

Surviving Sid (2008)

Náhodou místy vtipnější než Doba ledová nebo příběhy se Scratem. Jestli máš přírodu rád, drž od ní lenochoda dál.

Scratovo dobrodružství (2002)

Jeden z prvních Scratových příběhů. Možná ne úplně tak dobré jako například No Time for Nuts nebo Continental Crack-Up ale určitě originální. Jak se říká, kdo chce moc, nemá nic..

Scrat's Continental Crack-Up: Part 2 (2011)

Prostřední vsuvka Doby ledové 4. Scrat svůj ořech neopustí ani kdyby mu měli oči vylézt z důlku. Nyní už podstatně slabší.

Scrat's Continental Crack Up (2010)

Začátek filmu Doby Ledové 4. Veveruška Scrat vlastně může za to, jak dnes svět vypadá :) Vcelku povedené a vtipné.