Continuum (2012) (seriál)

Časově propletená sci-fi kriminálka s krásnou Rachel Nichols. A snad polovina herců ze Stargate :-) Děj se odehrává především na zemi. Docela nesympatického Victora Webstera vyvažuje Rachels Nichols, kterou je radost sledovat. Není to na čisté 4 hvězdy ale je to z toho lepšího co se mezi seriály o prázdninách nabízí. edit: Po třetí sérii musím hodnocení definitivně snížit. Začíná to být dost překomplikované, scény s dvojníky zbytečně kazí dojem. (hodnocení za 1. - 4. sérii - konec)

Sněhurka a sedm trpaslíků (1937)

Povinnost, pokud si vybrat nějakou klasiku o Sněhurce, vybral bych jasně tuto i po tolika letech. And they lived happily ever after.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Průser jako vrata. Jsem dost velký fanoušek McClanea a čtyřku jsem po takové době považoval za hodně povedenou zábavu. Pětku jsem logicky očekával s velkým nadšením.. bohužel. Jako akční film fajn, je spousta lepších či horších filmů ale jako pokračování legendární Smrtonosné pasti hrůza. Skip Woods ten scénař podělal. Synek McClane junior je spíše na škodu a připadalo mi jakoby Johna odsoudil na vedlejší kolej. O záporakovi ani nemluvím. Die Hard měla vždy skvělé záporné postavy, tady už nic horšího snad nemohli vybrat - nulový bez charisma. Willis si sice občas zahláškoval jak je zvykem ale nemělo to ten šmrnc. Závěrečná akce mimo mísu, předigitalizované jako z nějaké počítačové hry a tak nejlepší část mi přišla hned zkraje na dálnici. Šestku přesto uvítám.

Svatá čtveřice (2012) odpad!

Jejich sexuálních život už možná nudný nebyl, ale sledovat nesympatickou čtyřku, která se dopracovává ke čtyřce a pak si ji opakují bylo nudné, jak islámská telenovela. Ještě tam chyběl Vašut s Hrubeškou aby si mohli dát šestku a bylo by vymalováno. Svlíkně mě, pohladí mě po zádech a pak mi tam strčí prst.. Ještě, že aspoň ty prsty střídá...

Stážisti (2013)

csfd projekce. Komedie oddychovka s osvědčenou dvojičkou Vaughn-Wilson někde na pomezí tří a čtyř hvězdičkového hodnocení. Chvílemi tam jsou hluchá místa, chvílemi se člověk dost posměje a ke konci to spadne do nalajnovaného scénáře jako u všech takových komedií. Kdo nezná, pozná google. Za nejlepší část považuju diskotéku.Hele máš dobrej restartovací program. 69%

Poslední zůstává (1996)

Gangsterka ve stylu divokého západu, dva gangy, na všechny strany hrající Willis a další na můj vkus nudný film Waltera Hilla. Některé scény mi přišly ve stylu poctivých Tarantinovek.

Rychle a zběsile 6 (2013)

The Rock má opět napumpované bicáky, že bych se za ně mohl schovat. Na rozdíl od pětky a táhnoucího trezoru si tady ještě více vylepšili renomé na unreal akce, když vytasili s masakrálnim tankem a s vesmírným korábem a jeho neskutečně dlouhou startovací plochu. Akční scény jsou napěchovaný především na začátku a na konci. Tady se trochu láme chleba, zatímco minulý díl byl svižnější, v šestce se prostřední část více táhne a vyniká tím dvouhodinová délka. Fakt, který mi definitivně snížil o stupeň hodnocení bylo vzdušné setkání na dálnici mezi Domem a Letty. Jinak je to stále více než cool zábava a zatím to neomrzí. Bad ass guy Statham v pokračování zní dost slibně. -Mio raději schovej dětskej olejíček.. -Ty raději schovej to obří čelo

Voják 2 (2009)

Nese se to v podobném duchu jako jednička - prvotní akce, idylka, přepadení, záchrana. Rozdíl byl akorát v postavách / hercích. Ted DiBiase byl o něco slabší mariňák než John Cena. Lara Cox +1. Celkově o něco horší než jednička.

Voják (2006)

Béčko jako vyšité připomínající jednoduchým dějem akční výplachy minulých let. "Terminátor" John Cena a ex Terminátor Robert Patrick proti sobě v akční oddychovce.

Legenda o Jiřím a drakovi (2004)

Průměrná rodinná fantasy se známými tvářemi, slabšími efekty ale bezproblémově koukatelná.