Loose Change 2nd Edition (2006)

Je tam hodně zajímavých myšlenek, které určitě stojí za zamyšlení. Jen mám problém s hlavním zdrojem informací. Už na školách se učí, že Wikipedie není relevantní zdroj...

Sexy 40 (2009)

Ona je sexy 40, on je sexy 25 a do toho dvě vtipné děti. Jelikož jsme v Hollywoodu a jedná se o romantickou komedii, tak už asi víme, jak to dopadne. O to je právě zajímavější, že k tomu dojde hodně příjemným a nevtíravým způsobem.

Zápisník jedné lásky (2004)

Vůbec se mi nelíbila ta kalkulace, kdy film chtěl asi vytřískat co nejvíce slz závěrečnou čtvrthodinou. U mě ale byl efekt přesně opačný, protože jsem obracel oči v sloup. A příště prosím méně důchodců.

Uvnitř (2007)

Naprosto souhlasím s místním policistou, že to jsou jatka. A nejen že to jsou jatka, ale ono je to hlavně pěkně nechutný. Ještě mě velmi zaujaly nůžky jako hlavní smrtící nástroj a hudba připomínající ranní budík. Líbilo se.

Na vlásku (2010)

Kam se na to hrabe Pippi dlouhá punčocha. Pěkné odkazy (Avatar), fajn písně (až na zpívající chlapy v hospodě) a hlavní postava (k sežrání).

Paranormal Activity 2 (2010)

Oproti jedničce už to ztratilo své kouzlo. Víc lidí, víc kamer a větší dům. Nevím, jestli tudy vede cesta. A práskání dveřmi taky nebude bavit donekonečna. Ale chvilkami jsem se bál slušně.

Úkryt (2002)

Už když jsem viděl Kristen Stewart na koloběžce, tak jsem si říkal, že tenhle film se mi bude líbit. To se také potvrdilo. Celý film jsem byl napnutý jak kšandy a těšil se, co bude následovat.

Halloween (1978)

Paradoxně se mi víc líbila první polovina filmu, kdy si Michael v klídku jezdí po bezstarostném městečku. Je i celkem jedno, že nikdy předtím neřídil a tím pádem je jasné, že ani nevlastní řidičský průkaz. Ale to vůbec nevadí. Důležité je, že to člověka opravdu baví a napětí se stupňuje. S druhou polovinou jsem ale měl problém. Laurie je nám vykreslena jako stydlivá a velmi inteligentní dívka. Na konci nám ale ukázala, že inteligentní není. A to ještě měla štěstí, že Michael nebyl v úplně střízlivém stavu.