Pátek třináctého 9 (1993)

V tomhle díle si Jasona nejčastěji užijeme v podobě jakéhosi exkrementu (jo je to hovno), který vylízá různým týpkům z úst a leze ženským do vagíny.

Pátek třináctého 8 (1989)

Jason má opravdu úžasné schopnosti. Na to, že už tři díly pěkně hnije, asi vůbec nesmrdí. Dokonce oproti předchozímu dílu, kde byl skoro olezlá kostra, mu na těle přibylo dost tkáně, asi regenerace. Potom už jen takové drobnosti jako neprůstřelnost, nehořlavost, teleportace, mistrovské ovládání chladných zbraní. Jason nemá rád feťáky, motorkáře, psychicky narušené teenegery, táboření, koupání (ale to jen někdy, jak se to hodí scénáristovi), disco hudbu a předmanželský sex. A takovýhle namakaný maník, kterého by nemrtví X-Meni určitě hned brali mezi sebe, dostane takovouhle podprůměrnou hororovou sérii. Jo, a v tomhle dílu dokonce Jason řekne jednu větu. Má opravdu hluboký a sytý hlas. No a ještě k tomu koupání. To snad v tomhle díle byl scénárista na fetu, nebo jak si mám vysvětlit, že Jason je skoro půlku filmu ve vodě a vůbec mu to nevadí a na konci... (nebudu spoilerovat, ale je to totální příklad scenáristovy demence, a proto si tento díl nezaslouží víc než jednu *).

Pátek třináctého 6: Jason žije (1986)

Tady se spíše bude smát než bát. A na začátku mě napadlo, že nemrtvý Jason dokonce začne mluvit a řekne: "Jmenuji se Voorhees, Jason Voorhees." Jo, je to asi fakt nejlepší díl nic moc hororové série.

Pátek třináctého 5 (1985)

Stále nechápu, co je na sérii Pátku 13. tak výjimečného, že se dočkala 9. dílů, jednoho sci-fi a jednoho crossoveru. Ani pátý díl mě nepřesvědčil.

Pátek třináctého 4 (1984)

Jason získal další artefakt do sbírky. Tentokrát je to mačeta (do hlavy).

Téměř smrtonosná past (2001)

Tenhle dementní humor mě vážně dost potěšil a zasmál jsem se po dlouhé době ač jsem v životní situaci, kdy mi do smíchu moc není.

Lovec krokodýlů (1996) (seriál)

Steve Irwin je neskutečný magor, který asi vážně nemá všech pět pohromadě. Ze začátku jsem jen valil bulvy, ale časem mě přestalo bavit se dívat, jak Steve pořád dokola tahá jedovaté hady a krokodýly za ocas a snaží se je nasrat.

Velké dobrodružství (1952)

Režisér prý měl při natáčení k dispozici jen dva černochy, kteří úspěšně zahráli celou domorodou vesnici.

The Evil Cameraman (1990)

V Kernových krátkých filmech jsou většinou ženy terčem různých násilností a ponižování ze strany mužů. Ani tentokrát tomu není jinak. Kameraman si pozve do svého ateliéru postupně čtyři modelky a snaží se je dostat do takové situace, aby je mohl zneužít. Je jen dobře, že se mu to nedaří a dostává od těch holek co proto. Je to vlastně zoufalec, ale dobře mu tak.

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Po dobrodružné stránce opravdu vydařená soutěž, ale co mi vadilo, bylo, že indicie a hádanky, které vedly družinu k vítězství, byly většinou založeny na francouzských slovních hříčkách, na které jsem se jako český chasník bez znalosti francouzštiny nechytal. Škoda.