Správci osudu (2011)

Moc pěknej příběh originálně rozvíjející myšlenku svobody. Nejhorší pocit je, když víte, že je něco nad vámi, co si s váma zahrává a vy tušíte, že proti tomu nelze bojovat. 8/10

Red (2010)

Sice se sešla partička pánů herců, ale orchestr zábavy se nekonal...škoda, že tam nebyla nějaká smysluplnější zápletka. Ale za podívání to stojí. 6,5/10

Vraždy podle Jidáše (1999)

Až na tu přehnanou závěrečnou eskapádu s dítětem na střeše nemocnice je to velmi kvalitní thriller...7/10

Černá labuť (2010)

Pěkně depresivně-halucinogenní jízda... na mě to zapůsobilo jako taková malá procházka peklem. 8,5/10

Vesmírná exploze (2008) (TV film)

"Měsíc se srazí se Zemí" ... "A co bude se Zemí?" ptá se pan prezident. God bless America pokud jí šéfujou takoví...lidé. Vlastně je to vypovídající hodnota celého snímku. Jo a Dejve, sice bojuješ se stejnou odvahou a statečností v soudní síni i mimo ni, ale přeci jemom se radši se drž utoho soudu. Takhle si jenom ničíš pověst. 2/10 za ty malinkaté fragmenty uchjázející pc grafiky

Ctihodný občan (2009)

Velmi dobrá podívaná, jen v poslední čtvrtině ztrácí film grády a náboj - čekal jsem vůči zbytku grandioznější, promyšlenější finále. Ale i tak - 7,25/10

Americká krása (1999)

Mně to přišlo jako bravurní dramedy...něčím si to taky asociuju s Forrestem Gumpem.

Dech života (1987)

Ze všech dosud viděných bondovek je tahle docela úsměvná svou částí, kde je děj zasazen do socialistické Bratislavy, no sranda .. 6/10

Tábor tygrů (2000)

Prodloužený výcvikový tábor Full Metal Jacket....psycho za 8/10