Poslední cesta (2009) (TV film)

Kdo seje vítr, sklízí bouři. Smrt milionů statistika, smrt jednotlivce - tragédie.

Thor (2011)

Vizuálně krásná podívaná, ale jinak tomu něco chybělo. Takový jednoduchý a rychlý příběh, čekal jsem prostě víc. Neříkám však, že to za podívání nestálo. Komix neznám 6,5/10

Machete (2010)

Rodrigez = standardní úlet = standardní zábava...7,5/10

Halloween II (2009) odpad!

Seš fakt debil, Robe. Komu si chtěl touhle psychadelickou šou prospět? Plivnuls do xichtu celý původní sérii. A těch pár neskutečně efektivních mordů tě nespasí. Nechápu tenhle průser, jednička byl přitom tak povedená!

Halloween (2007)

Nutno říct, že se mi tahle předělávka líbila více než původní jednička, přestože originál je originál. Tyhle moderní kabáty mi prostě sedí. 7,5/10

Halloween: Zmrtvýchvstání (2002)

MM opět přežívá a důvod jeho přežití je opravdu až neskutečně zhovadilý...no a navíc v tomhle díle MM jako nastrčená figurka opravdu nefunguje...4/10

Halloween: H20 (1998)

Řežba, tentokrát (téměř) bez collateral demage. Mě se to líbilo. Jedinej problém vidím v tom, že jaksi nebylo myšleno či nějakým způsobem osvětleno, jakým způsobem a proč se Laurie vzdala svý dcerky Jamie, což je minimálně divné. Jinak 7/10

Halloween: Prokletí Michaela Myerse (1995)

Sice opět prapodivný začátek, ale jinak poměrně slušná řezačka, MM se konečně naučil efektivně ohánět. Nebejt podivně zakomponovaného finále (léčebna plná fanatiků a pak najednou pustoprázdno, zároveň bez jakéhokoliv vysvětlění), mohl jsem dát více..6,5/10

Halloween 5 (1989)

Ze začátku sice podivné hrátky s časoprostorem, ale jinak to nebylo špatné podívání...jen ten záhadný cizinec, jehož účel je minimálně nejasný. 6/10

Halloween 4: Návrat Michaela Myerse (1988)

Ačkoliv si nedokážu vysvětlit, jak by doktůrek mohl přežít výbuch z dvojky (MM samozřejmě překvápkem není), je to jediná věc, kterou můžu více vytknout. 7/10