Lovec trolů (2010)

Příjemný a přesvědčivý dokument. Tento lovec trolů byl tak pravý, že jeho zápach byl cítit i tady. Že nevěříte ?

Mrtvý muž přichází (1995)

Nejhorší na tom je to čekání..................Ovšem slyšet v úvodu hlas Eddieho Veddera je vždy fajn.

Expendables: Postradatelní (2010)

Dostanou se k tobě rychleji než SuperSkunk a když nepomůžou zbraně, rozhodně to vyřeší nádherná břitva Terryho Crewse. Tenhle film je pila a s prostorem , který tady dostal Jason Statham ........Nelze je nežrat !

Protiúder (2002)

Tři body si u mně zaslouží - Cliff Curtis a jeho Vlk , John Leguizamo s tričkem Metallica a v neposlední řadě šlapač KOKY co mněl problémy s rytmem ,ale pak se už zlepšil.

Angst (1983)

Vezmu je všechny !! Úchvátná kamera, která je s námi všude. Hudba je taky vynikající, trefná, působivá a hlavně mrazivá. Do toho všeho Erwin Leder. Tento herec si zahral třeba i v Šindlerově seznamu. Jeden z mála filmů, kde se děj soustředí pouze na vraha (jako tomu bylo v Maniac) Tento požírač klobás šel na jisto a bylo mu vše jedno, pocit vzrušení ho lákal a ten dům byl pro něho absolutně perfekním útočištěm!

Stav milosti (1990)

Náramně jsem si to užil. Parádní obsazení a je jasné kdo tomu vévodí. Gary Oldman to tu válcuje jak se jen dá. Je taky fajn, že jsou zde k vidění známé mafiánské tváře.

Elitní zabijáci (2011)

De Niro umí fajně říkat Shit, Owen má fajne oko a Statham ? Mohl zde být větší Kick-AssMan.

Její případ (2005)

Chlapi, ruku na srdce. Kdyby u vás makala Charlize, pochybuji, že by nikdo neměl myšlenky si šáhnout.

Ip Man 2 (2010)

Další setkáni s tímto velkým mužem s dobrotivým srdcem. Donnie Yen má obrovské charisma, které se doslova rve z obrazovky ven do každých státu, měst, vesnic aby šířilo čínskou tradici a úvahu o lidském pochopení jeden druhého. Slzy na krajíčku.

Torzo (1973)

Sergio nabral na obrátkách a pro mně překonal své předešlé kulty. Tenhle dizajn rukavic se liší od klasických, hudba je bez debaty jedna velká Paura .Nádherné ženy jako vždy. Tanec a pokouřeníčko hippis se záhy mnění v Torso.