Království (2007)

Allah Akbar.......Ach jo, ale i jooo! Skvělý úvod se záhy mění v klasickou americkou pohádku o těch nejlepších agentech FBI co příjdou, zvítězí a ještě si dokážou získat sympatie v nepřátelské oblasti. Pěkná práce kamery, taková lechce skrytá, což se k ději skvělé hodilo. Abu Hamza - bezprstý stařec obklopen ženami a fanatickými bojovníky, byl ten typicky Abu Hamza jak jsem si ho představoval.

Curse II: The Bite (1989)

Parádní hadí horor. Zřejmě ten nejlepší jaký jsem kdy viděl. První díl " Kledby" je sice mnohem lepší, ovšem zdejší poslední záběry se napětím jedničce krásně přibližují. Finální proměna v bahně je náramná. Další skvělou částí je hudba. Mám rád podobné temné motivy co přesně ví, kdy přichází jejich čas. Ono v podstatě tento film je celý temný. Temný fajny horor a to je přesně ono!!

Dostanu tě, syčáku (1988)

Tohle je úlet jak hrom. Člověk musí mít rád černošské parodie typu Nevyhrožuj, aby tohle pochopil. Co mě tady nejvíce dostalo, tak to byly boty s mega podpatkami a v nich rybičky, prostě malé akvárka v botách. Nezapomenutelná hláška je - Ženská, tebe snad posedl ďábel, nééé MENZES. Kung Fu Steve James potěšil, tak stejně jako na konci Krs -One, ale ten se aspoň choval přirozeně.

Wall Street (1987)

Make money money make money..... Douglas je prostě skvělý. Tohle a podobné témata mně sice neberou, ale zde je tak vše na správném místě, že tohle musíš milovat. Jsme v tom až po uši od pradávna.

Stud (2011)

Kdyby do něho valili dobytčí viagru, tak je to jasný adept na Srbski film 2. Šlo mu to totiž skvěle!! Moc se mi líbily scény v metru s tou sympatickou kočandou. Žádné slova, jen pohledy, pohledy mezi nohy. Spokojenost, hm... v tomto případě - uspokojenost.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Jeho křestní jméno je Jurij. Říkali o něm , že to je zápasník leda tak na špinavém hajzlu. Spletli se. Efektivost soubojů tvoří hlavně to skvělé zpomalení a skok ke zrychlení. Samozřejmě choreografie je vymakaná a když se k tomu postaví Scott Adkins alias Bojka, není co řešit. Konec mně přijemně rozesmál. Jo, a narkoman z Kolumbie byl dobrý psychoš, taky to umněl v ringu, ale hlavně se stříkačkou:-)

Koupili jsme ZOO (2011)

Nádherně pojatý film. Opravdu silný zážitek ze vším všudy. Crowe jako fanda Pearl Jam neotáli a prezentuje i zde tuhle partu. Jeden z ošetřovatelů nese jméno kytaristy Pearl jam - Mac Cready. Z Jukeboxu potom zazní spojení této kapely s Chrisem Cornelem ve skladbě Hunger Strike. Matt Damon mi tady velice sedl, jako otec a člověk zapálený pro dobrodruštví. Scarlett je kočanda, opět jí to slušelo.....Velice krásný néjen roddiný film.

Cemetery Gates (2006)

Kráska a zvíře v jedné podobě ! Kráska ? Tohle stvoření nemá nic společného s krásou. Velice pohodové gore. Takový klidný film i pro děti.

Rytíři (1993)

Ten Albert Pyun je patrně těmi Cyborgy posedlý. Cyborg s Van Dammem je super, ale totok? Ta baba je tak nesympatická, že by ju nezamněstnali ani coby jako koupelářku na šachtě Důl Darkov. Věřím, že v originálním znění to vypadá lépe, bo ten náš dabing opravdu rve uši:-) Jednu hvězdu jak byk pro Henriksena a jeho papouška.

Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

Né tak šílený Max, jako spíše postavy kolem něho. Hokejová maska ještě dřív než si jí nasadil Jason:-) A co teprve ten malý klučina co svým chováním a zjevem připomínal dítě z pravěké doby. Dnes už je to vyspělý lovec mamutů.