Pro pár dolarů navíc (1965)

Sergio Leone ten to ale uměl co ? Jeho Westerny jsou prostě klasické tvrďáské záležitosti a každý, tohoto žánru fanoušek, musí vidět všechny.

8 MM (1999)

Film je hroznou nechutností leč výborně natočenou. Nedal bych ruku do ohně, že daleko od pravdy film nebyl. Skutečnost je někdy velmi drsná a nechutná. Každopádně Nicolas Cage v jedné ze svých nejlepších rolích, také mně velmi překvapil (dobře odvedenou prací) Joaquin Phoennix. Děj je dosti napnutý jak si takové drama zaslouží a hudba s herci dodávají filmu šílenou atmošku. Při koukání na tento film musíte být však totálně v klidu, stačí malá depka a po skouknutí tohoto filmu Vám nepomůže ani odborná pomoc :)) Po shlédnutí jsem si to rozebíral v hlavě dva dny.

Ženy v pokušení (2010)

Příjemný film , který pohladí a neurazí. Také se mi ve filmu velmi líbily pasáže , kdy si Lenka Vlasáková povídá ssam ze sebou racionálno versus emocionálno, zprvu jsme si nebyli jistí zda to není její dvojče (jako jedna sestra poradkyně, druhá sestra pacient). K perfektnímu výkonu Elišky Balzerové se nebudu vyjadřovat, není se k čemu vyjadřovat. Film byl sice předvídatelný,co se týče párování hlavních postav (nebylo něják z čeho jiného vybírat) ,ale vzhledem k lehkosti děje to nebylo nijak moc rušivé. Zhruba od půlky filmu jsem se obával kýčovitého konce, ale také se nekonal. Takže celkově mohu film doporučit jako příjemnou odpolední zábavu.

Čokoláda (2000)

Nádherný film o kráse života. Neodvažuji se ani komentovat více.

Upír v Brooklynu (1995)

Kdybych přimhořil obě oči tak bych dal vyžší hodnocení za parodii, jenomže tvůrci pojali tento film až příliž vážně, takže jedna hvězda a to jen za to , že Eddie se na upíra hodil. Sic by bylo lépe pojat svou roli humorně a né to tak žrát (teda v tomto případě), ale to už je fuk.

Vůně ženy (1992)

Z mé strany tak trochu neobjektivní komentář raději vynechám. Al Pacino a mé v nímání jeho hraní je tímhle filmem pouze podpořeno. Pro nezasvěcené- on podle mně nehraje on se do svých rolí vtěluje stává se těmi postavami. Tento příběh mu jen nahrává k dalšímu perfektnímu hereckému výkonu.

Po čem ženy touží (2000)

Líbivá romantická komedie. Mel zaválel a i když jsem si zprvu nedokázal představit Helen Hunt v romantické komedii, tak ta zaválela taky. Roli museli Helen ušít na míru jelikož byla opravdu velmi přesvědčivě zaharaná. Její pohupující se svádění podbarvené hudbou Franka Sinatry je geniální. Celý příběh založený, tak trošku na fantazy prvcích je ve finále výborně trefen do představ většiny mužů o ženách.

Krvavý sport 3 (1996) odpad!

Stačilo mi vidět prvních 15minut )ano tak dlouho jsem to vydržel) , abych mohl konstatovat, že je to ještě horší odpad než dvojka. Už dost už další netočte!!! Prosím!!!

Krvavý sport II.: Konfrontace (1996) odpad!

To je výsměch. Na celém filmu je poznat hodně malý rozpočet, ale to není úplně to nejhorší. To nejhorší je že to je prznění výborného klasického filmu tohoto žánru. Tento film je jak přes kopírák natočen podle verze s JCVD a to dokonce i s imitováním Daniela Bernhardta. Ten se totiž nezmohl na hraní, ale pouze na imitací (a to hodně, hodně slabou) Jeana Claude Van Damme. Raději na tento film nekoukejte.

Saltová (2010)

Asi nejlepší role Angeliny Jolie (neviděl jsem její všechny role). Co se ostatního týče zajimavé je akrorát napětí zda je ruský agent či není ruský agent. Když už jsme si ujasnili, že je ruským agentem měla to jako ruský agen zahrát až do konce a ne se pustit do pomsty za svou mrtvou lásku, která ji jako dokázala přeprogramovat. To je děsný zvrat. Liev Schreiber zahrál výborně a jeho role byla skvěle napsána až na ten konec. Mám dojem, že by svůj úkol dotáhl do konce za každou cenu. Proč pro změnu nemohli tvůrci překvapit a nenechali USA nakopat zadky? Nechám ruské agenty splnit své mise a pak konec na cíle odpáleny rakety a každému je jasné co se stane. Tma titulky úžasný konec. Ne to ne to musel zase skončit tak jak jsme to věděli hned na začátku nuda, nuda, nuda.Obyčejný akční film nic extra.