Ptačí klec (1996)

Už dlouho jsem se tak nenasmál. Humor je sice až laciný, ale vzhledem k prostředí a celému pojetí filmu se hodil a byl příjemný. Nebyl vulgární, vlezlý ani trapný. Dokonalé herecké výkony vše jen dokonale doplnili a tak máme velmi úsměvnou komedii.

Sunshine (2007)

Takovou nudu jsem u sci-fi ještě nezažil. A protože film od začátku působí jako příprava na velké finále. Tak jsem to vydržel až na něj. No to jsme dostali tu předchozí nudu vyvážilo bujarým smíchem a tak ve finále dobrý. Avšak scénář je k smíchu a film je opravdu jen podprůměrným pokusem napodobit takové skvosty jako například Horizont událostí apod.

Ant-Man (2015)

Je vidět, že kvalitní scénář a režie je pořád základem kvalitního filmu. Když se to podaří doplnit kvalitním castingem a herci uchopí dokonale své role, máme tady film hodný opakovaného koukání. Poloha humoru dokonale trefená. Humor je součástí komixu nevím proč se to pořád snaží odbourat. Já jsem moc spokojený. Už jsem si říkal zda to po hodně špatných Avengers 2 nebude upadat, ale je to pořád v poho.

Zprávař 2 - Legenda pokračuje (2013)

První zprávař byl koukatelný na rozdíl od druhého, který už jen vařil z vody a vše bylo jen chabě kopírováno. Žádná inovace nic. No v tomto filmu platí úplně přesně, že opakovaný vtip již není vtipem.

Majestic (2001)

Film byl docela dobrý, ale Jim Carrey i přes to všechno co zahrál mi tam neseděl. On je prostě komik plastická tvář. Ať dělá co dělá (v tomto filmu) přijde mi, že jen ovládá svou přirozenost.

Superman 4 (1987)

Mělo to skončit trojkou, ale bohůžel neskončilo. Už ta trojka byla slabší, ale toto je fakt mimo.

Já, Frankenstein (2014)

Když jsem Van Helsingovi dal jednu hvězdu. Tak tomuto filmu musím dát dvě a to především za perfektní herecký výkon A. Echarta, který mně bavil celý film. Děj byl rozhodně lepší než již zmiňovaný film, ale efekty fakt hrozné (hlavně ti chrliči jsou tragedie). Film doporučit nemohu.

Templář (2011)

Velká škoda. Jelikož potenciál měl tento film docela dobrej. Dalo se z toho vyždímat hodně. legenda o templářích vystavěná slušně avšak vidět jsme mohli akorát porušení přísahy a okraj bojových schopností. Divák stále čeká kdy to přijde kdy se rytíř ukáže jako nezastavitelný stroj na zabíjení a on se raději nechá svést nezajímavou paní domácí a krvelační borci co se konečně dostanou dovnitř se jen tak seberou a utečou, když slyší o příchodu frantíků. NU dvě hvězdy jsou možná až příliš, ale obsazení a pár scén je dobré. Hlavně začátek slibuje dobrou podívanou, kterou sice dostaneme jen půl, ale něco jsme přece jen dostali. Rozhodně nedoporučuji koukat.

Fantastická čtyřka (2015) odpad!

To je velmi smutné!!! Takové zklamání jsem už dlouho nezažil. Promarněný rozpočet na tento projekt je katastrofou. Špatný casting, tragické dialogy a totálně nepovedená vizuální stránka (možná až na Thinga v některých záběrech byl dobrej). Když tomu připočteme příběh, který nám nedává vůbec nic. Příběh , který nemá žádná pravidla ani smysl je to opravdové zoufalství. Tato hrůza mně donutila si znovu pustit film z roku 2005, abych si uvědomil, že nebyl až tak špatný. Když jej porovnám s tímto paskvilem tak je to vlastně hit. Fantastickou čtyřku z 2015 rozhodně nedoporučuji na koukání. Tento film je totální ztráta času a raději budu dělat, že jsem jej nikdy neviděl.

Popelka (2015)

Velké sklamání od Kennetha Branaghana jsem čekal mnohem více!!!