Halo (2022) (seriál) odpad!

Ze skvělé hry, standartní seriál. Povinná buzna a další woke přísady. A porušení poloviny pravidel, která hra stanovila.

Kamonohaši Ron no kindan suiri (2023) (seriál)

Příjemné překvapení po všech těch čarodějkách, bojovnicích a všech možných silných ženských letošního roku. Pravda, některé postavy jsou otravné. Nejedno řešení jde vidět dopředu. Občas jsou "poněkud" nepravděpodobná... ale, bavil jsem se. A celková myšlenka mě zajímá natolik, že určitě dokoukám druhou sérii, nebo si přečtu mangu (spíš to druhé).

Btooom! (2012) (seriál)

Některé "geniální" taktiky jsou jsou diváku jasné dřív, než postavám. A protože anime věrně sleduje mangu, má problém s tempem. To co člověku proletí hlavou ve zlomku vteřiny trvá odříkat na obrazovce příliš dlouho. Těžko se pak věří rádoby zběsilému tempu událostí.

Bokura no (2007) (seriál)

Pěkná myšlenka, ale nějak mi nevyhovuje sledovat boj se zoufalstvím. Objektivně bych měl dát čtyři hvězdy, ale od objektivity tu nejsem.

Constantine City of Demons: The Movie (2018)

Není to špatné, něco z původního komixu to v sobě má. Bohužel to v sobě má i něco ze současného Hollywoodu. Zatím nejlepší zfilmovaná verze pro mě zůstává ta od NBC.

Učú kaizoku Captain Harlock (1978) (seriál)

Líbí se mi premisa, hlavní dějová osa a vyobrazení zlenivělé, no potěšení soustředěné společnosti. Celý seriál ovšem kazí jak často jsou události řešené pomocí deus ex machina, jak se každou chvíli někdo nachází v kritickou chvíli na místě, kde může pomoci, jak nikdo neřeší blížící se vesmírnou pirátskou loď, jak ve vesmíru vlají vlajky a jasnovidnost kapitána.(Asi bych měl dát jen tři, ale na přání někoho, kdo to sledoval v dětství, jsem udělal průměr mehi našimi hodnoceními.)

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019) odpad!

V Americe nechvalně proslulé pokračování slavné série se dostalo k nám. No... kdyby bylo tištěné na papíře, mělo by alespoň nějaké využití.

Smrtelné stroje (2018)

Možná, že kdyby se herci vybírali podle schopností a ne podle barvy kůže, bylo by to lepší. Takhle mě to jen přimělo najít si původní knížky, protože nápad to má

Black Adam (2022) odpad!

Další převýchovná multi-kulti, transgenderově vyrovnaná věc. Krom barviček a pár podprůměrných efektů nemá co nabídnout.

Fantazie (1940)

Skvělá myšlenka a pokud máte to správné rozpoložení (a sluchátka), stojí to za to. Pokud chcete něco rychlého na večer, v průměrné kvalitě a na uchrlchaných reproduktorech notebooku, je to průměr, který poměrně rychle příjde o vaši plnou pozornost.