I Love You Phillip Morris (2009)

Jako poněkud profláklý homofob jsem byl v naší liberální rodině přišpendlen ke gautchi, že tohle prostě musím. No nevím jestli to prostě musím, ale musím uznat že zvolená forma byla přesně to (a ještě ti dva tajtrdlíci v hlavních rolích) co by mě na gautchi při sledování tady toho udrželo i bez špendlení. Stačilo trochu jinak a byl by z toho buď nechutný kýč, nebo smutný drama, nebo oboje. -(fakt může někdo dostat v Texasu doživotí, aniž by někoho zabil?,-tomu říkám blbý místo k životu-zřejmě poněkud přecitlivělý guvernér(Džordžík Bušů) a soudci.)

Duel Frost/Nixon (2008)

Tož zábavné by to bylo ,co by ne. Je to ovšem jen příběh o vzniku jedné šou. Nic víc, nic míň. Spíš míň.-O duelantech se dozvíme leda tak prd (a když už tak poněkud povrchní formou),o době zde tolikrát zmiňované prd na druhou ,a kdo zrovna náhodou nestuduje nějakou tu politickou vědu si mohl leda tak užít ty báječné kostýmky let sedmdesátých a nepřehrávajícího Langellu s Sheenem (a dobrého Bacona, abych nekřivdil).-Když tak koukám na to hodnocení zde (k 7.8.011 82%),řekl bych ,že drtivé většině koukačů to klouzání po povrchu docela stačí k zážitku. Mě většinou taky, ale abych na konci zjistil ,že šlo vlastně o zdokumentování jednoho skvělého záběru v TV - děkuju pěkně.

Halloween II (2009)

Je moc dobře, že takový talent jako Rob má snahu nám neustrnout. Když už si hodí bočkem animák, tož proč by si nezkusil klasiku jinak. Osobně ho moc neznám, ale snad má tak jako já u prdky všechny ty zapšklý ksichty, kterým šáhl na tu helovínskou modlu. Místo by se dočkal radostného plácání ručkama zástupů horrorofilů, dočkal se řekněme nepochopení (asi i u produkce).To že mi předhodil story viděnou očima Michaela (nebo ségry?),sem tam duchařina, sem tam mazec i vtip (roztomilá poklona Rocky Horror Show) mi udělalo dobře. Tak jako i jiný jeho filmy.

Angel Heart (1987)

Sadistická falešná hra s králíkem Angelem. Aneb ,,pomsta je má",povídá Satan. Pardon ,Louis Cyphre samozřejmě.- (a ať mi nikdo nevykládá že Trevor Jones nevyrůstal někde v okolí třeba Baton Rogue!)

Monty Pythonův smysl života (1983)

U samotných pajtnů nepříliš oblíbený film. Prý tam spousta věcí nefunguje.-No to by pak ale nemělo být natočeno asi tak 99% všech komedií do teď.

15 minut pravdy (2007)

Knaupa si pamatuju z Loly co běhala jak vo život, kde byl za kruťáka úředníka, -no a tady je za hodného úředníka s velmi vysokým morálním kreditem.--Thriller-určitě né, ale jakoževtipná agitka soc.dem, to zcela určitě.

Norma Rae (1979)

Levičáčký hučení z dob, kdy si amíci mysleli ,že bolševizace je možna jen na východ od ráje a co bylo na levo bylo in a ynteligentni. Alespoň že ta Field je při tom svém pištění uvěřitelná (tak jako i jindy).

Světová invaze (2011)

Chtělo by se mi říct chudák Liebesman.Alespoň po jeho Masakru:Počátku,kdy u českých koukačů (neprávem!!) poněkud propadl,jsem se ho dost zastával.Jako že talent a že nám ještě ukáže,a tak..... Prdlajs,-obyčejná holyvůdská námezdná síla to je.Asi musel tady tím poškádlit ty jejich producentský hněddý kukátka by ho pustili na tydlecty Titans případně Odysseje.-Nebo kdyby byl tenhle ,,film" alespoň němej a bez titulků i jednu či dvě hvězdy bych přidal,-ale když já jim rozuměl každý slovo! A kdybych náhodou nerozuměl,tak mi ho několikrát zopakovali.-Trapný hnus.

Roma a mano armata (1976)

Špinavec Harriků po italsku.( A nejlepší byl hrbáč!) -Film v dost zběsilým tempu (jestli tu někdo najde scénu delší jak 53vt. dostane ode mě cucavej bonbón,a akční scény tu od sebe málokdy dělí víc jak dvě minuty).-Umím si představit světovou internacionálu jak po shlédnutí tady toho řve ,že je to glorifikace fašistických policejních metod- a já říkám,furt málo.