Buffy, zabíječka upírů (1992)

Jasnej adept na odpad,-ale vedle strašlivých hovadin jako Snídaně šampiónů,Sahara,Kameňák,Holky to chtěj taky, -a hromady dalších kalových odpadů s kterými jsem měl tu ,,čest", je tohle alespoň prvoplánovaná ubohá skorosranda.

Divoká planeta (1973)

Děkuji Cs filmu že to tam pouštěj. A co na to ČT? Nic ,-jen sedí a čumí na tu pěknou růžovoučkou nekonfliktní hromádku ničeho kterou nás denně krmí. (-no kdyby náhodou někdy šla Divoká planeta i v tej naší ,,veřejnoprávní" ,tak tipuju že někdy kolem půlnoci na ČT2,jinak by se na to snad proboha mohl někdo i koukat!!)

District 9 (2009)

Za málo peněz HODNĚ sci-fi dramatu.--Jak neskutečně trapně vedle tohodle vypadají ty úžasné bezobsažné americké fláky-Armagedon,Vesmírní kovbojové,Den nezávislosti, a spousta jiných. (Avatara jsem zatím neviděl a skoro určitě neuvidím,-proč taky? -to si raději znovu po čase pustím tohle)

Ride Lonesome (1959)

Na to že natočeno v r.59, kupodivu téměř realistická epizodka ze života drsňáků se zajímavou zápletkou,aneb jak se dá k naplnění pomsty fikaně dopracovat,se spoustou drobných odboček v ději,což je při cca 70 min.podivuhodné.(jen ten frontální sebevražedný útok apačů byl trochu debil,poplatný době vzniku filmu). -Samotný závěr u mě film pozvedá na nadprůměr,-i díky rozkrytí Scottovy manipulace.Ve srovnání s jindy poměrně přímočarými westwernovými příběhy je tohle bonbónek.- V čechách kupodivu téměř neznámý film,-ale vono to příde... (viděno se slovenským dabingem a podle mě výborně nadabovaný Randolph Scott)

Volání divočiny (1966)

Těch řekněme 60% jen z úcty k práci manželů Adamsonových,-jinak k filmu asi tak spoustu výhrad (moc nemusím ,,filmy" anifilm anidokument,herci neherci,až moc sladkobolné,.............atd.)

Bídníci (1958)

Nejlepší ztvárnění Valjana v jedné z nejlepších adaptací Bídníků.

Bonnie a Clyde (1967)

Nesnáším Beattyho ,,herectví" ,vedle Dunaway a hlavně vedle Hackmana tu vypadá jak snaživý ochotník, -proto jen těch 95%.

Baader Meinhof Komplex (2008)

Na rozdíl od téměř všech rádobyjakoby historizujících filmů z nedávných dějin(Mnichov,Schindlerův seznam,E.Brokovič, téměř všech tzv. válečných filmů,a spousty jiných) tohle na mě zapůsobilo jako důvěryhodná záležitost.-Po hodně dlouhé době,-asi tak od Všech prezidentových mužů.

Smrt přichází v bílém (2003)

Pro mě rozuzlení příběhu bylo vynikající a překvapivé. Na rozdíl od spousty jiných filmů (a i díky tomu ,že jsem před sledováním nečetl žádné kritiky ani komentáře) jsem do poslední chvíle netušil vo co jako de,i když náznaků a vodítek bylo v příběhu dost. Hezky si se mnou autoři pohráli.Moc pěkný.