Oběti - Přepadení (1999) (epizoda)

První díl se mi líbil. Kodet se tu nezapřel a Janžurka se opět vcítila do role a zahrála jí exceletně tak jako Vladimír Dlouhý. Sice hrál takového dacana, který byl každou chvíli na ránu, ale o tom ten příběh byl.

Na život a na smrt (1981)

Tak takové filmy opravdu můžu! Dobře jsem si užíval herecké vystoupení Bronsona i Leeho Marvina a k tomu drsná příroda a hon na člověka. Nechybí tu ani zajímavé hlášky jako např. když z pusy Marvina vypadne - " Můj táta říkal, že nejlepší je to, co stékalo mé matce po noze"

Piraňa 3D (2010)

Příjemné překvapení. Začátek nic moc, ale pak začne slušný rozjezd a pořádná rybí žranice, kde o lepší efekty není nouze. Klidně bych si dal říci druhý díl s většími potvorami, které už mají vyvinuté reprodukční orgány :-)

Holocaust (1978) (seriál)

Na svou dobu velmi vydařený seriál a jsem rád, že jsem ho mohl vidět, neboť žádná televize ho od roku 1978 nevysílala. Hlavní body holocaustu jsou velmi reálně propleteny do našich osob a hrdinů v seriálu. Temná stránka 20.století pojata zase trošku jinak.

Primal (2010)

Těšil jsem se, ale zbytečně. Prostě hororový céčko, ale odpad to není, jedna hvězda za snahu a ta druhá, že jsem neusnul.

Tři dny ke svobodě (2010)

Joo, pořádná šupa napětí a adrenalinu, takové příběhy mám rád!!!

Živí mrtví (2010) (seriál)

Naprosto luxusní seriál, který předčil mé očekávání. Škoda jen toho, že měl šest dílů, ale prej bude další série!

Perníkový táta (2008) (seriál)

Joooo, naprosto suprové překvápko pro mě v novém roce! Po Prison Break zatím druhý Nej seriál, který mě dostal a těším se na každý nový díl. Tři série jsou hotové a čtvrtá se má natáčet. P.S. Jen si říkám, kdo vymyslel tento název a jestli váhal mezi Pikovým tátou či tím Perníkovým tátou :-) Všem doporučuji, kteří mají rádi napětí, kladného hrdinu, který je ochoten obětovat vše pro rodinu a drsné prostředí ulice vs. pohodlíčko u rodinného krbu.Yo!