Kuky se vrací (2010)

U toho se mi krásně spalo. Po 15 prvních minutách jsem nekompromisně zabral a spal až do konce filmu.

Benga v záloze (2010)

Čekal jsem více akce a méně keců, ale nakonec jsem byl relativně spokojený. Prostě komedie, kde nechybí vtipné momenty a hlášky a semtam trochu akce. Akorát nevím proč mi tady přišel Marky Mark tak malý, nikdy mi to tak moc nepřišlo.

127 hodin (2010)

Za málo peněz hodně muziky. Určitě stojí za to, toto vypjaté story, kde se exceluje ve finiši, kterého se bojíte celou dobu nebo v něj doufáte? :-)

Matka noc (1996)

Tak za ten excelentně vydařený a uzavřený konec hvězdičku navíc, ale asi jsem čekal více. Nejlepší scény byly pro mě z války.

Baaria (2009)

Sice dlouhý, ale film si jede krásně po své koleji, že se prostě díváte, postavy stárnou a vám se chce samozřejmě na konci filmu na záchod. Taky dobré pro mladé bolševiky.

Kukačky (2008) (TV film)

No čekal jsem blbost, ale z h.... se vyklubala příjemná hodinka plná zápletek :-) Co je někdo schopný vymyslet, aby znemožnil vlastní dítě, to by taky člověk šel do kolen......

Sexy 40 (2009)

Nečekejte, že půjdete každou chvíli do kolen u scén typu, že si vzala na večírek svého bráchu atd., je to příjemné story ze života s hezkým koncem.

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Kterak obyčejný muž (budoucí táta) k neštěstí přišel, když chtěl nastoupit do zaměstání na pozici dozorce ve vězení. Velmi silné drama se smutným závěrem.

Cesta do Vídně a zpátky (2007) (TV film)

Za hezké scény bobříků dávám hvězdičku navíc, jinak jsem se celou druhou polovinu upřímně nudil.