Kuličky (2008)

Tři bakalářské povídky, kde poslední je nejslabší a proto jen tři hvězdičky. První a druhá povídka mě potěšily. Nosek jako technař taky dobře exceloval :-)

Zakázaná zóna (2010)

Kvalitní film, jen nechápu proč tak málo akce?

Krvavý potok (2009)

Nesmyslná slátanina o náckovi, který využívá moc starodávného kamene a saje z obětí krev. Prostě jsem naletěl díky hercovi Domincu Purcellovi, kterému více slušela role v Prison Break.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Po dlouhé době jsem zase viděl pěkný film. Určitě lepší než druhý a třetí díl. Po legendární jedničce zatím můj nejoblíbenější.

Prison Break: The Final Break (2009) (TV film)

Celý tento finální díl strčí 4.sérku do kapsy. Je vydařený a nakonci tak emocionálně silný, že dojme nejednoho diváka. Já jen stále doufám, že když neukázali přesně, jak Michael umřel, tak je naděje na jeho oživení a pokračování 5.serie, doufejme ve vězeňském prostředí.

3 sezóny v pekle (2009)

Kvalitní film, ale možná to chtělo zvolit jinou hlavní postavu. Větší oblibu by měl třeba hrdina, jenž by byl pronásledován za svůj třídní původ než básník alá bohém s flaškou v ruce.

Nedodržený slib (2009)

Kdyby byl takovým stylem natočený Protektor, tak by to byla paráda! Jinak poslední partyzánská půlhodinka opravdu stojí za to :-)

Ženy v pokušení (2010)

Tak čekal jsem bombu, ale nakonec jsem byl rád, že jsem neutrácel peníze za kino. Trochu mě i překvapily rodinné zápletky, ale holt láska si nevybírá. Naštěstí pár scén a hlášek mě rozesmálo a i díky Macháčkovi se filmečku od mne dostává ocenění v podobě tří hvězdiček. Upřímně má Vejdělek lepší snímky na kontě.

Legie (2010)

Vypadalo to moc nadějně, ale v druhé půlce filmu to dost upadá, mohl to být trhák, kdyby zvolili jiný děj a hlavně vyvrcholení.

Nebezpečné myšlenky (1995)

Zajimavý příběh ze školního prostředí, kde si Michelle Pfeiffer získává postupně respekt od žáků své třídy a ti se začnou časem rádi učit a plnit úkoly. Nějak stále jen nechápu školní systém v USA, když půlka třídy neví co je sloveso a příslovce a někteří neumí ani pořádně číst, to vše na střední škole, jenž se zakončuje maturitou.