Podivná věda (1985)

Na tu dobu asi větší hitovka, ale i dnes se dá na to koukat. Vydržel jsem až do konce a docela se bavil. Bill Paxton měl asi nejlepší hlášky ze všech.

Tchyně a uzený (2011) (TV film)

Tak opět se ukázalo, že se umí točit i dobré věci! Švormovka nezapřela svůj talent hrát nemilou tchýni a kolotoč událostí a náhod tak zamavál s naším hlavním párem až jsem šel chvílemi do kolen a ve finále docela čuměl s otevřenou hubou. Divím se, jakou měla Sylva trpělivost se svým mamánkem a Nováková skvěle zahrála moment překvapení na časté ostré reakce své nové tchýně. Toto doporučuji všem mladým párům, kteří jen v koutku duše uvažují o společném bydlení s rodiči!

Kolotoč (2007) (TV film)

Příjemný bakalářský příběh z prostředí mladé rodiny a péče o nově narozené miminko. Různé náhody a zápletky přinesou řadu úsměvných momentů a Čtvrtníček jako vždycky vypouští jednu hláškou za druhou.

Čtyři bratři (2005)

Určitě dobré herecké obsazení, Marky Mark si tu zase zahrál zajimavého drsňáka a spolu s adoptivními bratry po celý film řeší pomstu za smrt nevlastní matky. Jak už to bývá, tak jim vše vychází. Furt si říkám, zda by členové gangu ve nezůstali věrní svému šéfovi (pozor spoiler!) a nehodili pod led do studené vody Jeremiaho a hned za ním Bobbyho(Markyho Marka) :-)

Centurion (2010)

Marshall se určitě opětovně vyřádil na momentech stříkající krve apod., ale druhá půlka filmu je slabší s takovým pohádkovým nádechem. Proto za tři hvězdy a v koutku duše se modlím, aby se vrhl na trojku Pádu do tmy, to mu jde rozhodně lépe. Jinak příjemná podívaná, která nenudí.

Bludičky (2010) (TV film)

Po dlouhé době opět dokázali v našich končinách, že ještě umí točit kvalitní filmy. Když si uvědomím jaké občas kraviny dávají do kina, tak toto byla bomba oproti nim. Byl jsem moc spokojený.

Odpočítávání (2010)

Dobré, dramatické, nutící k přemýšlení. S vrcholným koncem, kde si pak položíte otázku, kdyby....?

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Cruise je furt dobrej! Kdejaké zbytečnosti dávám za 3, takže tady musím dát za 4. Možná to vyšumí, ale podívaná je to příjemná.

Bez soucitu (2010)

Tak trhákem roku to nebude, ale je to příjemná akční podívaná na jeden večer a Travolta se mi tu hodně líbil. Mít to hlubší příběh, tak bych uvažoval i o 4 hvězdách. Každopádně doporučuji film 96 hodin.