Povodeň (2005) (TV film)

Vše je již popsané výše, jen musím připomenout, že za pár let by mnoho mladších ročníků nemuselo pochopit zisk z pronájmu bytu Jiřinky Bohdalové, která jej rovněž měla v nájmu. Vše díky regulovaným nájmům :-)

Hranice (2006) (studentský film)

Dal bych i pět hvězdiček za tento výborný počin, jenže tu pátou musím ubrat za krátkou minutáž. Doporučuji ještě Swingtime, jenž je v podobném duchu natočený.

Jak vycvičit draka (2010)

Na pohádky moc nečumím, ale na toto jsem šel do kina a vyzkoušel 3D a moc jsem byl dojatý.

Vojáci: Příběh z Kosova (2001) (TV film)

Ze zvědavosti jsem to skouknul, ale je to tak uměle hrané a marný pokus o realitu, že jsem byl ve finále zklamaný. První hvězdičku dávám za snahu a druhou za to, že jsem to dokoukal. Jestli můžu doporučit, tak jsou vynikající filmy Válečníci, Vítejte v Sarajevu, Savior nebo Harrisonovy květy.

Paranormal Activity (2007)

Vypadalo to na čtyři hvězdičky, ale za ten konec jsem musel dát dvě dolů nekompromisně.

Souboj Titánů (1981)

Jeden z nej filmů mého dětství, který mě chytne i dnes za srdce.

Protektor (2009)

Dramatické téma, výborní herci, jen ten lepší obsah a šťávu to postrádalo, což jsem očekával. Když si vzpomenu na nízkorozpočtový miniseriál Tři králové, tak je mi to až líto. Prostě jsem přesvědčený, že mohli tvůrci vymáčknout daleko více. Jestliže jsem dal filmu Musíme si pomáhat 4 hvězdičky, tak tady nemůžu dát to stejné. Každopádně jsem rád, za tento dramaticky psychologický počin v době, kdy se točí jen braky a dobré české filmy se objeví spíše jednou za čas v neděli večer.

Poste restante (2009) (seriál)

Jedna hvězdička za Oldřicha Navrátila a ta druhá za snahu, kde jsou doby, kdy se točily seriály jako Zdivočelá země nebo Tři králové.....

Silnější než já (1990)

Málo známá, ale dost dobrá kriminálka, kde se proplétají hnusné zločiny na mladých ženách se životem na jednom učňovském internátu plném šikany. Výkon mladých tehdy ještě neznámých herců je unikátní a leckteří herečtí pardálové by jim to mohli závidět. Roden tu hraje vzteklého policistu, který dává dost emocionálně najevo, že by měl rád vrahy mladých žen za mřížemi.

Iron Maiden: Flight 666 (2009)

Vynikající dokument pro všechny fanoušky Iron Maiden a nejen pro ně, protože tato kapela není jen tak ledajaká kapela. Vždycky si šla tvrdě a poctivě za svým cílem, neměnila svůj jedinečný kytarový styl a výkon, který podává by jí mohly závidět mnohem mladší kapely. Obsahuje i koncert k aktuálnímu turné. Viva Viva Maiden!