Raubíř Ralf (2012)

Neznalosť hier pri pozeraní tohto vydareného animáku absolútne nevadí. Kopec zábavných postavičiek, perfektný príbeh, extra farebnosť a super hudba k tomu. Cele to je vynikajúco napísané a ešte lepšie vyrobené. Samozrejme miestami je to detinské , ale veď pre deti to hlavne je. Kto ho ma v sebe aspoň kúsok sa bude určite dobre baviť. Ja som sa bavil viac ako pri oscarovke BRAVE.

Sloní muž (1980)

Ukrutne ťažký život!!! Nebolo ľahké pozerať sa na perfektne namaskovaného Hurta, ale postupne sa to zlepšovalo, keďže on bol strašná obeť osudu a bolo mi ho nesmierne ľúto. Atmosféra filmu je dokonala. Je to taká sonda do duše človeka a núti vás zamýšľať sa....Rozhodne nezabudnuteľné dielo, nie však ľahké.

Hledám Amy (1997)

Mám rád Smitha.Tu sa na nič sa nehrá a ukazuje, ako to reálne vo vzťahoch chodí. Perfektné , uveriteľné a vtipné dialógy, dobrý herci, aj keď Adams mi nebola príliš sympatická a samozrejme Jay a Silent Bob :) Spokojnosť

Rudý úsvit: Nová krev (2012)

Zaujímavý námet. Konečne niečo takéto, tešil som sa. Je to tu samá akcia, výbuchy, atd...Stačí vypnúť mozog (ale úplné) a o zábavu je postarané. Mne sa to však nepodarilo. :(

Hrdina ulice (2010)

Malému chlapcovi zabijú mamu, neskôr keď vyrastie si chodí po nociach a nakopáva -strieľa vrahov....Znie to obyčajne a predsa je to zaujímavý film. Nie je to však nič výnimočné, tak na jedno pozretie. Chalan je síce v skole úspešný, avšak pri plnení "kriminálnej" činnosti už tak namakaný nie je. Na to že je to On by prišiel aj Stevie Wonder a čo potom šikovná detektívka. Tempo filmu je dosť pomalé, snaží sa hrať na viacerých ihriskách, ale čí už dráma, thriller alebo krimi je to slabota. Tak z každého trochu. Koniec ma však celkom príjemne prekvapil. Kiež by bolo viac takýchto Wonderov , čo by dávali hajzlom na prdel.

Pí a jeho život (2012)

Jeden s filmov na ktorý len tak ľahko nezabudneme. Najmä však vďaka úžasnému vizuálnemu divadlu, to ostatne nesadne každému. Ja som si svoju historku vybral a užil si.

Americký zločin (2007)

Možno je to celé pravdivý príbeh, ale mne proste vadí, ak sú ľudia tak sprostý, že sa to nedá ani opísať. A teraz nehovorím o starej ..Extra ma netrápil osud týraných deti, teda nie že by mi to nevadilo , ale zdá sa mi to až neskutočne dementné(už aj kamaráti z ulice si chodili potýrať, rodičia ich mali v pci , atd...).Sfilmované to nie je najhoršie, ale že by to bola neviem aká silná dráma to nie!

Hra o trůny (2011) (seriál)

Výborný seriál, plný zaujímavých postáv, intríg a bojov o moc. Viac dejových línii je super a celkovo to "vyzerá" vynikajúco. Takéto fantasy môžem .