Evil Demon Golfball from Hell!!! (1996)

Originální námět, povedená kamera a místy i nasvícení scény... celkový dojem ale u mě není tak značný a klaním se proto k průměru... Každopádně jako studentský kraťas určitě nadprůměr.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Tak přesně tohle beru jako pětihvězdičkovou akční zábavu. Desítky hlášek, největší akční hrdinové, béčkový scénář takřka o ničem a především nepřetržitá řežba. Ano, mohlo to být lepší, to nepochybně, ale já jsem se bavil královsky. Kdo chce v tomhletom hledat něco víc, nechť jde o pár kinosálů vedle, protože tomuhle se říká akční film!!! Samozřejmě, že je to pitomost, samozřejmě tu nemá každý z dvaceti hrdinů vlastní prostor, samozřejmě to mohlo být delší atd... ale řekněme si na rovinu - je to u akčního filmu vůbec potřeba? Jde o to se pobavit a to Expendables splňují na sto procent.

Růžový panter (2006)

Možná je to tím, že nemám rád Steva Martina, možná mi to přišlo celý takový umělý, možná to nebylo vtipný. Jedno z toho to určitě bylo.

Pomáhat a chránit (2011)

Pokud bych mohl srovnávat s filmem V Bruggách, který je žánrově orientován velmi, ale opravdu velmi podobně, musím říct, že V Bruggách je o něco lepší. Každopádně je tu pár opravdu dobrých momentů, u kterých si nejen milovníci černého humoru přijdou na své. Pokud se vám tedy líbilo V Bruggách, nemůžu nic, než The Guard doporučit.

Triangle (2009)

Lehčí nadprůměr. Podobných filmů je mnoho a bohužel ani tento nepřekvapil. Trochu to na několika místech drhne v logice a navíc už po čase nudí. Nudí opakující se prostředí, nudí opakující se hlavní herečka. Celkově nejsem moc zpracováním, ani scénářem unesen.

Still Life (2005)

Pěkný krátkometrážák, který by si možná zasloužil nápaditější kameru a lepšího střihače. Jinak je po všech stránkách velice dobrý. Určitě zaujme originálním námětem.

Dvojí hra (2009)

Stejně natahované a prázdné jako Gilroyův Michael Clayton. Julia Roberts nepřekvapila, Clive Owen bohužel také ne. Opět spíše zklamání.

First Look: Ultimate Teaser Trailer (2012)

Minutu a půl dlouhý, fiktivní trailer, který skýtá snad ta největší filmová, potažmo trailerová klišé. Nic víc, nic míň. Krom známých herců nabízí bohužel i poměrně trapný a nevtipný "scénář".

Dokonalý únik (2009)

Herecky dobře vybavený film, který má ale takové logické chyby ve scénáři, až to bije do očí a nedá se to jednoduše přehlédnout. Námět zajímavý, ale špatně rozepsaný. Film se tak řadí k průměru až podprůměru. BTW: Chci Nickův nůž!

Horizont události (1997)

Zpočátku si Event Horizon buduje velmi dobrou atmosféru, vykresluje chování hlavních postav a pořád drží něco mysteriózního pod pokličkou. Ke konci, s postupným odkrýváním onoho mysteriózna, jde ale všechna atmosféra stranou a stává se z filmu béčková záležitost. To zamrzí.