Může to potkat i vás (1994)

Nenáročná romantická komedie, při které jsem se zasmál i odpočinul. Cage a Fonda tvoří dosti slušivý pár. Oba společně vyhráli v loterii. Je to sice naivní příběh plný nejrůznějších problémů, závisti a také lásky. Takový milý film nemůže jednou za čas uškodit.

Kurýr 2 (2005)

Tenhle díl už je slabší!! Nepřetržitá akční jízda kterou zdobí neskutečné akrobatické kousky. Scénář stejně jako u prvního dílu totálně down a akce zase over the top. A že příběh o záchraně chlapce, který je nakažen biologických virem, jež má dále roznést na významné lidi bojujícím proti drogám, je totální blbost, snad nemusím dodávat. Jasona Stathama, který se do rolí podobných akčních supermanů nadmíru hodí. Tomu všemu nasadili korunu neschopní herci ve vedlejších rolích. I přesto se jedná o slušnou akční zábavu která pobaví.

Žraločí tornádo 3 (2015) (TV film) odpad!

Neskutečná kravina. Žraloci ve vesmíru, světelná motorová pila a tornáda v jednom kuse. Jak může někdo téhle sračce dát 2 a více hvězd? Zřejmě na to chodí hodně lidí, když byly natočeny už čtyři filmy s tématem z nebe padajících žraloků...jsou věci, které nepochopíš...... Pokud někdo pochopil záměr tvůrců, prosím, ať mi napíše vysvětlení...

Kniha džunglí (2016)

Bomba! Prostě vážně nádhera. Nefalšovaný velkolepý dobrodružný rodinný film, jenž dělá čest svému žánru. Tenhle nejnovější příběh o lidském mláděti jménem Mauglí je úžasný. Najdeme zde dobrodružství, přátelství, legraci i drama. Příběh, který má opravdu nádherné digitální efekty. Všechny zvířata jsou povedené a záporáci mají své kouzlo. Film nenudí ani v pomalejších sekvencích. Lahůdka. .Adept na Oscara za vizuální efekty?

Kurýr (2002)

Parádní výplach, který nikdy neomrzí. Velmi příjemná akční oddychovka. Nápad výborný, drsný kurýr, na nic se neptá, žádná jména, má svá pravidla. Pokud člověk vypne na hodinku a půl mozek a nebude se starat o to, že Frank Martin je zřejmě superman, tak se královsky pobaví. Už jen proto, že akční scény, ať už bitky či honičky, jsou sakra hodně cool. Jason Statham je prostě borec.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Průměrná komedie, která přichází se zajímavým a nekonvenčním nápadem, že díky jednomu ovladači můžete ovládat celý svůj život, ale nakonec už o to ani nestojíte a přejete si, aby se vám tento ovladač nikdy nedostal do ruky. Příjemné překvapení. Film, který spíš dojme než rozesměje. Adam Sandler, který v sobě komika rozhodně nezapře, a který si svou roli vyloženě užívá. Kate Beckinsale je naprostá kočka...už jen kvůli ní je radost koukat na film.

Útok z hlubin (1999)

Béčková zábava, která pobaví i když nepřináší nic nového. První polovina naprosto o ničem, druhá už má ty správné grády. Jak je časté v daném žánru, děj se odehrává na omezené lokaci, oceánské výzkumné centrum. Co se týče zápletky, jedná o neoriginální blbost. A divák může jen hádat, kdo další skončí na žraločím jídelníčku.

Sejmi je všechny (2007)

Gigantickej mega akční masakr. Bezkonkureční hustá střílečka, která si střílí jak sama ze sebe, tak i z ostatních akčních filmů. Nařachané testosteronem až do té míry, že to nelze brát vážně ani vteřinu. Clive Owen je tedy drsňák za všech okolností a dokáže s přehledem likvidovat protivníky i během divokého sexu s Monicou Bellucci. Neuvěřitelně vtipné, neuvěřitelně nesmyslné. Vypnout mozek a bavit se, k tomu byl tenhle kousek stvořený.

Tlouštík z Beverly Hills (1997)

Je to fakt totální blbost, ale fakt jsem se zasmál a pobavil. Jeden z těch filmů, který je tak debilní, až je vtipný a nesmíte je brát zcela vážně, ale pokud máte rádi držkopády a nemehla určitě se pobavíte alespoň trošku. Nic víc a nic míň dá se to dokoukat a ten konec docela ušel.

Neuvěřitelná cesta 2: Ztraceni v San Francisku (1996)

O něco slabší než první díl, ale přesto je to milá zábava pro děti. Mírně nadprůměrný rodinný film. Děj se z divočiny přesunul do velkoměsta a divákům je nabídnuta opět horda neuvěřitelných příhod třech domácích mazlíčků.