Thunderball (1965)

Začátek filmu výborný. Postupem času ovšem nadšení utichne a člověk si uvědomí, jak moc dlouhé můžou dvě hodiny být. Čtvrtá bondovka určitě stojí za shlédnutí, ale narozdíl od Goldfingera a Srdečných pozdravů z Ruska, mi tento díl přišel o něco slabší. Hudba byla v pohodě. Chválím námět podmořskou bitvu a bond girl. Celek drží taky díky bezchybnému Connerym, což ale taky nemůže fungovat věčně. Záporák Emilio Largo mi přišel nevýrazný.

Specialisté (2017) (seriál) odpad!

Takhle to dopadá, když někdo natáčí z prostřední policie bez dohledu odborníků. Ta neznalost je cítit v každé scéně. Herecké výkony tragické, scénář naivní, kamera střih hrůza, vtip žádný.....nesledovatelné. Jakub Štáfek jako policajt? Tomu snad ani on sám nevěří. Vždyť je to trapas. (viděny všechny díly).

Goldfinger (1964)

Tak tomuhle dílu jeho vysoké hodnocení opravdu sluší. Bond, James Bond, neohrožený, nebojácný a stylový agent, jenž se dokáže v každé situaci zorientovat a poslat k ledu i ty nejhrozivější mafiány. Legendární, skvělý, akční, vtipný. Spousta legendárních scén, postav a hlášek. Záporák byl opravdu zajímavý, hlavně taky jeho kumpán s kloboukem byl super. Sean Connery jako Bond je zaručená známka kvality.

Osm statečných (2006)

Dobrý rodinný film. Dobrodružství 8 husky psů, kteří jsou odsouzeni k přežití v antarktické divočině bez lidí. Příběh o lásce mezi zvířetem a člověkem. Film plný věrnosti, odhodlání o přežití a přátelství, tolerance ve smečce. Samí sympatičtí herci, v čele s Paulem Walkerem. Tento film je pěkná připomínka toho, co tito psi ve skutečnosti dokázali. Psi mě vždycky dojímali.

Srdečné pozdravy z Ruska (1963)

Klasický Bond. Chytrý scénář, solidní napětí, dobré lokace, velmi dobře využitá hudba hlavně bitka ve vlaku je povedená. Kvalitní klasika mezi bondovkami s vynikajícím Seanem Connerym. Roztomiloučká Daniela Bianchi podpořená výborným zabijákem SPECTRE.

John Wick 2 (2017)

Pokračování skvělého prvního filmu. Pro fanouška akčního žánru je to naprostá povinnost film vidět ! Vřele doporučuji film shlédnout ! Ten Adrenalin, který film nabírá od cca osmé minuty filmu je až do konce neuvěřitelnej. John Wick je po letech zpět a ještě víc nasranej než minule. Velké uznání režisérovi a Keanu Reevesovi za snahu, trénink. Dále musím ocenit některé pozoruhodné postavy a celkovou mytologii elitních zabijáků, která je zde vykreslena mnohem zajímavěji než v jedničce. Cool střílení do xichtů z deseti centimetrů pokračuje a je ještě víc cool. Keanu je skvělej, hlášky nadupaný, záporáci parádní. Wick 2 není ve srovnání s jedničkou není lepší, ale ani horší. Pochybuju, že tohle letos překoná nějaký jiný akční film. Konec je dobře rozjetý pro další díl.

Okrsek 49 (2004)

Film, který má rozhodně co ukázat. Po lidské stránce, je nám příběh předkládán v dojemném duchu. Ukazuje nám člověka, který miluje svou práci hasiče a v kterém bojuje věrnost rodině s touhou zachraňovat lidské životy. Prolínání minulosti s přítomností filmu rozhodně svědčí, děj tak získává dramatičtější kouzlo a drží diváka v napětí. Travolta mile překvapil. Joaquin Phoenix předvádí taky dobrý výkon. Konec filmu vás určitě dojme a nechá přemýšlet,čím vším musí tito zachránci projít...

Dr. No (1962)

Moje první setkání s agentem 007 dopadlo snesitelně. Bez vynálezů Mr. Q, bez přílišné nadsázky, s absencí bondsongu a důrazem na detektivní zápletku. Bond girl se objeví až po hodině, hlavní záporák ještě déle a stejně nemá mnoho prostoru. Ale mě to vůbec nevadí. Film svižně odsýpá, herci hrají jak o život, Ursula Andress je víc než jen koukatelná. Sean Connery nemá chybu. Celkově prostě slabší bondovka, která už byla mnohokrát překonána.

Mezi náhrobními kameny (2014)

Hodně temný, né akční, krimi film, ve kterém jde spíš o atmosféru, než o akční tempo. Přesně tohle od Liama očekávám. Tady je jako bývalý policista, který je teď jako detektiv bez licence a role mu opět sedla. Ostatní postavy jsou taky v poho a zvlášť hlavní záporáci dodávají filmu na věrohodnosti. Jednou ze slabin je nepříliš překvapující konec. Postava mladého černocha byla opravdu zbytečná

LEGO® Batman film (2017)

Mám rád lego, mám rád Batmana a i komiksy od DC a proto jsem byl zvědaví s čím tvůrci přijdu, a byl jsem dost překvapený. Pokud někdo batmana vůbec nezná nebo zná "na rychlovku", tak se tolik nepobaví. Warneři plně využili potenciál svých licencí a naservírovali animák spíše pro dospělé, který je plný odkazů, až z toho jde hlava kolem. Při filmu jsem se spolu se sálem neustále smál. Nešlo se udržet. Jako velice dobrý nápad vidím i záporáky z jiných filmů, jenže více jich bylo využito jen několik, což je velká škoda. Prostě film, co nenudí ani nezklame..