Zastav a nepřežiješ (2006)

Z tohohle by se snad zbláznil i blázen, protože to nejde popsat, to se musí vidět.

9. rota (2005)

To, že jsem při sledování nevěděl a jenom hádal, z jaký země tohle vzešlo, a zda se náhodou nejedná o (jinak opravdu hodně slušnou) "hollywoodskou produkci", jenom dokazuje, jak sakra dobrej film tohle je. Syrovej válečňák plnej akce a emocí.

96 hodin (2008)

Liam Neeson je neuvěřitelnej frajer a bijec jak stehno a pokud to napíšu tisíckrát tak to bude pořád málo. Hodně solidní scénář, bitky, svižnost a celková syrovost dělá z tohohle už teď docela kult. Stoprocentní spokojenost kazí jen trochu nemastnej neslanej konec, jinak řečeno to skončilo v tom nejlepším.

Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny (2009)

Taková průměrná komedie na jedno shlídnutí. Asi jediný, co si z toho pamatuju jsou ty sexy "greenpeace" holky bydlící na stromě..

Pátek třináctého (2009)

Nemůžu říct, že by mě to zklamalo. Jen to bylo takový suchý. V dnešní době je cool točení kdejakejch remaků, a to se nevyhnulo ani hororum. Ale můžu říct, že třeba takovej Halloween dopad o moc líp.

Tohle je Sparta! (2008)

Je to úplná kravina, ale některý fóry jsou vážně děsná prdel a už teď legendární. Škoda jen, že je to tak půl na půl s trapností. Ale v porovnání s těma "parodiema" co se dneska točí, je to pořád silnej nadprůměr. Od dob Scary Movie jedničky uplynulo už hodně času a zůstává nepřekonána, a tak to podle mě i zůstane.

Disturbia (2007)

Vůbec nevím, jestli jsem sledoval romantickou komedii, nebo horor. To je asi největší mínus tohohle jinak hodně povedený snímku. Ono se tam půl filmu v podstatě nic neděje a pak to najednou začne bejt fakt hustý. Škoda, že to tak tajemně a hrůzně rovnou nezačalo, i stopáž mohla bejt o dost kratší a byl by z toho horůrek krev a mlíko.

Oko dravce (2008)

Výbornej akční thriller, kterej letí rychlostí světla a pořád se tam něco děje, věci lítají vzduchem, všechno se bortí a bouchá a konec je vyhecovanej jako blázen. Napínavý, svižný, tajuplný a plný akce, no radost pohledět.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

U některejch lidí silně podhodnocenej film, ale to vůbec nevadí, protože to je v červenym hodnocení a tak to má bejt. Tenhle "origins" nebyl vůbec špatnej nápad a jelikož je Wolverine asi nejhustější X-Men, tak je z toho parádní oddechovej akčňák, kterej mě teda vůbec nenudil. Sledovat celej příběh od počátku v podání Hugha Jackmana (jak jinak) bylo supr, bitky byly hodně narvaný a bylo tu mraky skvělejch herců, že bych tu vyjmenovával ještě hodinu. A konečně(!) tu byl taky Gambit, kterej je jeden z mejch nejoblíbenějších z původního seriálu. Spokojenost.