The Playboy Club (2011) (seriál)

Když jsem tenhle seriál objevil byl jsem nadšený. Atmosféra Playboy clubu 60. let spojená s mafiánským pozadím poukazovala na to, že by se se velkou pravděpodobností mohlo jednat o můj vysněný seriál. Nicméně nálada poklesla se zjištěním, že světlo světa spatřily jen první tři díly a definitivně uhasla teď, po jejich shlédnutí. Tenhle seriál měl určitě potenciál na několik sezon, postupně se dokázal velice slušně rozjet a mohl ještě hodně ukázat,proto si myslím, že je obrovská škoda, že uťatý konec už pravděpodobně nikdy nespatří světlo světa. Těžké hodnotit po třech dílech, navíc když seriál byl ustřižen a ač rozhodně není dokonalý tak to zkrátka je moje krevní skupina, získal si mě a proto lehce přitlačím směrem nahoru.

Základní instinkt (1992)

Špičková, dechberoucí a ve všech prvcích skvěle vyvážená filmařina od úvodního až do poslední záběru a krásná ukázka poctivého, skvěle vystupňovaného devadesátkového thrilleru. Takovouhle mrchou jako je Sharon tady bych se asi taky nechal svést :-)

Útok na Bílý dům (2013)

Nebyl by to Emmerich kdyby prezidenta USA nenavlík do baskeťáckejch bot a nenechal Bílej dům rozmašírovat na maděru. Jinak to ale byla slušná porce kvalitní akce, nicméně u mě asi určitě s o něco menší trvalou hodnotou než Fuquaova verze.

Po zániku Země (2013)

Jaden Smith je sympatickej jako osina v zadku a absolutně stupidní děj stojí od začátku do konce za starou bačkoru. I těch čistejch 92 minut na mě bylo moc a málem sem se unudil k smrti.

Machete zabíjí (2013)

Líbila se mi i jednička ale tohle je ještě o kus nadupanější věc. Parádní popcornová oddychová řežba. (Cinema City Flora - 3. 11. 2013)

Plán útěku (2013)

Tahle dvojice nikdy neomrzí a tohle se jim opět povedlo. (Kino Benešov - 2. 11. 2013) ... Po několikátém shlédnutí zvyšuju na 5* - skvělá útěkovka, která baví od začátku do konce a legendární dvojice je tu jako třešnička na dortu.

Carrie (2013)

Film u kterého má být napětí nosnou ideou a vy při něm ani jednou necítíte pocit stísněnosti v žaludku. Tohle režisér zprznil a nemohla to zachránit ani Julianne Moore či Chloë Moretz. (Cinema City Flora - 1. 11. 2013)

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Ten závěr byl bohužel celkem typický a očekávaný ale jinak je to skvělá a vzdušná komedie se špetkou romantiky kterou táhnou všichni čtyři hlavní představitelé. Fajn oddechovka kterou bych někdy klidně zopakoval protože tohle nemusí být úplně film na jedno použití.

V žáru noci (1967)

Film natočený jen pár let po přijetí zákona o občanských právech nebo zákona o volebním právu a také jen pár měsíců před smrtí Martina Luthera Kinga musel pěkně píchnout do jednoho z největších vosích hnízd americké společnosti tehdejší doby. Pečlivě zachycený vývoj dvou ústředních postav a jejich konfrontace je ukázkový i směrem k současnosti.