Šílený Max (1979)

Po více než třiceti letech od premiéry nějak nechápu kultovnost tohoto snímku. Příliš pomalé tempo sice střídá zběsilá akce nebo wtf dramatické momenty, ale není toho tolik. 50%

71 (2014)

Skvělá atmosféry i herci vtáhnu okamžitě do děje a pustí až na konci.

22 Jump Street (2014)

Duo Phil Lord, Chris Miller jsou pro mě novými hvězdami komediálního žánru. Utahování si ze seriálu v prvním díle bylo super, ale tady si utahování z prvního dílu je prostě boží. Narážky na dražší sequely, jouky z věku hrdinů nebo jen závěrečné titulky? Je tu toho tuny! Prosím další díl co nejdřív! 90%

Úsvit planety opic (2014)

Opičky nám vyrostly a schovaly se do pralesa, lidstvo to mělo trošku těžší a moc z něj nezbylo. Což je jediný, ale za to velký problém Úsvitu, o čem vůbec je, teda ještě by se dala zmínit nezajímavost lidských postav, oproti těm opičím. Každopádně tady chybí hodně globální měřítko, zaměření na jednu větší odříznutou skupiny lidí je prostě málo. Jinak akce, či vystavění dramatického příběhu je super, ale... 70%

Constantine (2014) (seriál)

Největším plusem je určitě hlavní představitel, on sám dokáže utáhnout třetinu seriálu, ale co ten zbytek? Z pilotu je vidět, že tvůrci mají velké plány i nějaké ty peníze, otázka však je, jestli není lepší sáhnout na konkurenční Lovce duchů, uvidíme co přinesou další díly.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuda. Prozatím nejhorší díl z Expendables, Snipes je cool v prvních 10 minutách, Banderas hraje sotva komickou postavu a jediný Gibson chápe, jak by to mohlo fungovat, jenže sám na to nestačí. 50%

Beethoven 3 (2000)

Jednička byla ucházející rodinná výplň odpoledne, dvojka jen slabý odvar, ale tohle? Na další díly už opravdu nemám koule.

Želvy Ninja (2014)

Upřímně jsi ani moc dobře nedovedu představit, že by Želvy Ninja šlo převést na plátna nějak lépe. Trikům ani akci nelze nic moc vytknout, oboje baví a přičtěme k tomu dobře načasované hlášky, proč ne. Slušný letní výplach, který si v budoucnu rád zopakuji.

Zpátky do ringu (2013)

I přes notnou sázku na nostalgii, pro mě tohle potkání Zuřícího býka a Rockyho v jednom filmu funguje. Vtipy, ale hlavně menší pošťuchování hlavních představitelů nepřestane bavit ani u konce a občasné rejpnutí do nějakého filmu svého kolegy potěší dvojnásob. 70%