Temný rytíř povstal (2012)

Opravdu epické zakončení NEJLEPŠÍ comicsové trilogie. Dalo by se napsat hodně o tom, jak je tenhle film dokonalý, skvělý, nadčasový, dalo by se superlativy plýtvat, ale i přes to všechno zůstává "Povstání" ve stínu Temného rytíře. 90%

Frankenweenie (1984)

Milé, vtipné, temné, vlastně i dojemné a skončí než začne ztrácet dech. 70%

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Víc jsem ani nečekal, plno oprášenejch hlášek, který jsou ještě víc cool než po prví. A Chuck Fuking Norris!!!

Rock of Ages (2012)

Plno rockových pecek poslepovaných do dvou hodin, jenže to ani zdaleka nestačí.. hezky se to poslouchá, hůř se na to ale dívá, jako kdyby Shankman ztratil veškerej svůj styl a to ho měl už tak málo. Velkááá škoda, přitom tam toho potenciálu bylo plno, už od trailerů.

Útěk z MS-1 (2012)

Fajnový odlehčený sci-fi. Pár drsňáckejch hlášek, šílená sebranka vězňů, Pearce jako velkej frajer, nějaký ty slabší triky a jde to.

Letadla, vlaky, automobily (1987)

U nás trošku přehlížená road movie, nabitá hláškama a skvělýma situačníma momentama.

Máj (2008)

WTF? Po Kytici neuvěřitelný pád dolů.

Joey (2004) (seriál)

Joey si pokračuje v tom svém a docela se mu to daří.

Resident Evil: Odveta (2012)

Nejhorší z celé série, která už má všechny předchozí díly dost slabý. Název sice slibuje, že jde o završení, ale bohužel. Po 90 minutách utrpení následuje jedna jediná k***a dobrá scéna, které slibuje opět další díl.