Běžící muž (1987)

Akcni sci-fi becko s pera S.Kinga(dosti pozmenene) je dalsim predstavenim pro Arniho v case jeho strme stoupajici kariery.Ve se dobe prijemne akcni pokoukani,dnes uz to nema takovy naboj.

Cesta do Ameriky (1988)

Vas kralovsky penis je cisty!Hlavni hlaska filmu.Nekdy by nebylo byt spatne tim kralem,alespon ve vane! Tehdy byl Eddie ve forme..

Pach krve (2003)

Skvely masakr uprostred lesa.Co na tom,ze to neni originalni,novatorske nebo sokujici.Je to slusny narez beckove typu.

Nezvratný osud 3 (2006)

Pokud chcete videt jak zajimave umiraji lidi,kteri predtim unikli smrti,tak budete s podivanou jiste spokojeni.Pokud v tom chcete hledat neco noveho-jineho,tak si radeji pustte film ,ktery nekonci nejakou cislovkou.

Klíč (2005)

Nekdy se necham nachytat na sracku a pak se divim.Moje chyba

Strašidlo cantervillské (1989) (TV film)

Pokus o komedialni horror v nasich pomerech tanktokrat vysel,ikdyz spise se orientujme do te komedie,protoze horrove pusobi jen snad jedna maska,kterou Bartoskovi nasadili.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Jiste ze i vetrelci sklouzavaji do nizsich sfer,presto jsem rad za kazdy dalsi kousek a bavil jsem se opet perfektne.Jen je treba mit na pameti ze vysoka latka nejde udrzet do nekonecna!

Ve stínu upíra (2000)

Asi jsem cekal od toho moc,asi neco trochu jineho a pak jsem se jen strasne nudil.