Saw 2 (2005)

Slusne pokracovani.

Návrat oživlých mrtvol (1985)

Tak tento film obsahuje vsechno co do podobnych kousku patri.U toho se nejde nudit,jen si vychutnavat veskere jemne nuance,ktere nam poskytuje.Mozna ze s snazili obslehnout Romerovy uspechy se zombie filmy,ale svou komedialnosti sli jeste dal a dali temto filmum novy rozmer.

Černočerná tma (2000)

Perfektni sci-fi.Role pro kterou se Vin Diesel narodil.V nicem jinem uz nebude lepsi.

Hellboy (2004)

Predelavky komiksu jsou v mode,je na to dost penez,takze i vysledek tomu vetsinou odpovida.To plati i u Hellboye,prijemneho hrdinu ve statnich sluzbach,ktereho skvel stvarnil charizmaticky Ron Perlman.Potesi i Karel Roden v roli zaporaka.

Smrtelné zlo 2 (1987)

Mistrovce dilo na poli horroru!Je zde videt ze Sam uz dostal konecne slusnejsi mnozstvi penez,tak mohl vizualne podstatne vylepsit ,uz tak skoro dokonaleho predchudce.Bruce Campbell se diky trem pokracovanim stal jednou provzdy kultovnim hercemJeden s prvnich horroru,ktere jsem ned po revoluci videl a nejsem si jist,zda byl v mych ocich vubec dodnes prekonan.Upozorneni:Jendnou se mi do rukou dostala i nejaka zcenzurovana prostrihana verze,ochuzena o nej sceny!Pozor na ni!;)

Saw: Hra o přežití (2004)

Masakr se vsim vsudy co k tomu patri.Dalsi dili uz se vicemene jen vezou ,ale tady prisli tvurci s perfektnim prurazem,co se tyce deje samotneho,nebo perfektniho zaveru.

Fontána pro Zuzanu 3 (1999) odpad!

No sracka jak se patri.to si muze maximalne poustet ten cernoch ,jako sve homevideo!

Věc (1982)

Uprostred mrazivych plani a dechberouci hudby se objevila Vec.John Carpenter natocil jeden s kultovnich horroru,kteremu cas neubira na kvalite.Atmosfera tohoto filmu ma blizko k dokonalosti,prostredi opravdu ponure,Vec muze cihat vsude.