Krotitelé duchů II (1989)

Bohužel podprůměrná kopie prvního dílu, která mě už od druhé poloviny jen nudila.

Poloprofesionál (2008)

Po minulém filmu Willa Ferrella ze sportovního prostředí (Blades of Glory) jsem ho odrazoval ať už to netočí. Jenže naštěstí Will na má slova nedal a natočil vynikající komedii plnou suprových hlášek ("Someone hits somebody", "Who the fucks is Bambi?").

Komando (1985)

Klasika 80.let, která mě přenese do dětských let i v dnešní době. Arnold se tímto filmem stal pro mě nesmrtelným (a to doslova) hrdinou.

Karamazovi (2008)

Neuvěřitelně natočená a přenesená divadelní hra na filmové plátno se všemi emocemi. Jen důkaz toho, že máme v republice nadaného režiséra a že všichni ti "seriálový" herci umí hrát. Klobouk dolů pane Zelenko. Jediná výtka směřuje k linii polského údržbáře.

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Ano, jedná se o sračku (musím ale uznat, že jsem se 2x zasmál). Jinak mi vadí urážení amerických hvězdiček.

Pan tělocvikář (2007)

Ne, ne a ještě jednou ne. Jediné, co mi zbývalo, bylo nevěřícně kroutit hlavu.

Podfukáři (2004) (seriál)

Tohle mi prostě vyrazilo dech. Každý díl je promyšlený, herci jsou sehraní a nadprůměrní. A ani výměna ve 4.sérii mi nevadila, ale dokonce mě překvapilo nakolik to tvůrci zvládli. P.S. 1.série je jen rozjezd...

Armáda temnot (1992)

Bohužel už to nedosahuje kvalit předešlých dílů, se kterými má snad společné jen hlavního hrdinu, motorovou pilu a knihu mrtvých. Překvapuje mě, že opravdu povedených hlášek je tu málo. Závěrečná bitva byla dosti podprůměrná (nemyslim trikově, to bych ani nečekal).

Smrtelné zlo 2 (1987)

Některé scény jsou vypilované k dokonalosti (souboj s vlastní rukou a její uříznutí a samozřejmě nasazení motorové pily). Jenže jako horor nefunguje (a některé i ty komediální vsuvky byli zbytečné) a jako celek už vůbec ne. Jde v podstatě jen jako pouhou kopii prvního dílu.

Lesní duch (1981)

Ano, chápu, proč je mnohými považován tento film za kultovku. Všechny podstatné znaky to splňuje. Sam Raimi si zde vyhrál, překypuje mnoha vynikajícími nápady a hlavně první půlka má báječnou hororovou atmosféru.