Hranice nemožného (2008) (seriál)

Určitě zajímavý seriál (i originální), který mě sice zatím nechytl natolik abych hltal jeden díl za druhým, ale určitě stojí za zhlédnutí. Pořád se něco děje, nejsou tam žádné nudné pasáže a atmosféra si drží laťku taky vysoko. Jediný mínus co jsem zatím objevil je postava Petera Bishopa, která má údajně IQ 190, ale rozhodně tomu tak není. Genialita se v rámci možností určitě zahrát dá, ale tady se to vůbec nepovedlo..naopak se jeho postava často chová hloupě a má i otázky/narážky/odpovědi průměrný až podprůměrný...což je rozhodně škoda.

Temný případ (2014) (seriál)

Hodnocení 1 série.  Skvělá detektivka s takovým tím temným a tajemným nádechem a pomalým tempem, a pokud k tomu přičtu perfektní herecký výkon, vyjde z toho (pro mě) naprostej ideál. Na jedné straně klasickej vesnickej buran a na straně druhé člověk, který přemýšlí. Mimo jiné taky skvělý příklad toho, když se vyskytne člověk, kterej má v hlavě myslí mu to a ví co dělá.. mezi lidma jejichž hodnota IQ je pouze průměrná nebo podprůměrná. Takový lidi potom chytrýho člověka označí jako magora, blázna atd. a odsuzují jeho názory a výroky, protože jim buďto nerozumí, nebo je to něco, na co nejsou zvyklí..tudíž je to přece blbost. To je víc než jasné. Bohužel tito lidé jsou všude a jen tím ukazují jak hloupí a krátkozrací opravdu jsou. 95%

Ledové království (2013)

Když opomenu toho neuvěřitelně otravnýho sněhuláka.. je to nádherný animák. Škoda, že je jich tak málo.

Na život a na smrt (2013)

Ukázka pravého charakteru, síly, přátelství a neuvěřitelné odolnosti. Těm klukům, kteří tam opravdu byli a padli..patří obrovský respekt. Skvělá podívaná, po hodně dlouhé době jsem se u válečného filmu nenudil a zůstal přilepený na obrazovce. A ten pád všech čtyř dolů ze skály a ze stráně bylo zvládnuté na jedničku..ohromující záběry. 100%

Psí útulek (2010)

Nejlepší film ve svém žánru, je ještě lepší než film Zlo. A Butch hraje opradu skvěle, ty jeho návaly vzteku..až jsem uvěřil že je nasranej doopravdy.

Jen Bůh odpouští (2013)

Na tomhle filmu je všechno špatně. Nebýt Goslinga dávám odpad.

Home Sweet Home (2013)

Přežít a rozdýchat ránu magnumem do krku?? To jako vážně? Taková blbost na konec mi dost zkazila celkový dojem na film.. jinak docela průměrný horror na který se dá dívat.

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

Tohle nemá s Texaským masakrem vůbec nic společného. O inteligenci postav škoda mluvit. Leatherface jenom chrochtá a heká, má směšnou masku a jde vidět že ho hraje nějakej starej a slabej dědula. A hororovou atmosféru to taky nemá ani náhodou, chvilkama jsem musel nudou přetáčet. Chudák Thomas Hewitt se musí obracet v hrobě..

Královská hra (2007)

Ten herec, no škoda mluvit...ale takového debila jsem snad ještě nikdy neviděl, a že jich bylo.