Zóna smrti: Čas odplaty (2015)

Chvílemi se člověk naprosto ztrácel co každému přesně ve filmu jde. Ale po bojové stránce si to posledních 30 minut vynahradilo. Tady se jelo vysoké otáčky a na plný plyn. Nakonec všichni tak nějak budou spokojení ale šlo z toho dostat více.

Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)

Svým způsobem geniální seriál o tom jak se postupně vyvíjela věda lékařská. Je to i dost drsné což určitě i doba byla a úmrtnost byla celkem vysoká. Velice dobré obsazení a skvělé výkony. Už se těším na druhou řadu.

Bláznivá dovolená (2015)

Nesmíte srovnávat s původní sagou to by nebylo fér protože svým způsobem si vytvořila kultovní status. S pohledu komedie to funguje celkem obstojně vtipy tu jsou není jich moc ale nějak se povedli a jejích kvalita je různá. Potěší i cameo Chevyho a Beverly. Jednohubka neurazí ani nenadchne.

San Andreas (2015)

Po dlouhé době katastrofický film, který měřítkem destrukce se vyrovnává filmům viz.2012. Je to tu stejné jak už jsme mohli vidět kdekoliv jinde otec rodiny se snaží zachránit postupně členy rodiny a vždycky přijde ve správný čas a na poslední chvílí. Vím, že to nebyl žádný scenáristický zázrak, ale po stránce destrukce člověk musí byt spokojený.

Insidious 3: Počátek (2015)

Tak přece jenom to jde i bez Jamese Wana natočit něco co umí, byt napínavé a schopno člověka vylekat. Narozdíl o Poltergeist, který jsem viděl nedávno. což byla tragedie. Vrátili se tu známe postavy, které jsem už viděli ale až později tady to s nimi všechno začalo. Konec opět otevřený tak do 2 let čekám 4 díl.

Poltergeist (2015)

Tak tento remake se vůbec nepovedl místo aby člověka aspoň trošku navnadil a postrašil. Tak jde cestou sci-fi prvků a k pořádnému vystrašeni skoro vůbec nedojde.

Fantastická čtyřka (2015)

Tak tohle se sakra nepovedlo ono už něco napovedelo tvůrčí neshody a odložení premiéry. Na to že je to blockbuster tak jakaz takaz akční scéna se odehraje až po 50 minutách jinak do te doby se staví jen teleportacni zařízení a vůbec nic se neděje. Akční scény sou snad jen jenom dvě a jejich kvalita je vesměs průměr. Totální průšvih na blockbuster za 120 megaje stopaz 96 minut.!!

Terminator Genisys (2015)

Tak pokus o novou trilogii začal a lehce rozpačitě. Co se povedlo je Arnold ten je fantastický a jeho návrat vyloženě pomohl. Co nevyšlo tak obsazeni je nemasne neslané prostě nevěřím těm postavám. Režisér taky nic extra po tolika letech jsem čekal že se vybere mnohem lépe. Trikove velice dobré to se musí nechat. Pribehove bohužel jsem se v časových realitach ztrácel. Tak celkově bych to viděl na lepší průměr.

Chappie (2015)

Nemůžu ze bych byl vyloženě zklamán ale připadá mi to pořád stejné jako District 9 nebo Elysium chudé město bojující s kriminalitou stejné záběry a tak. Čekal jsem mnohem více a konec ten byl celkem fail!. Je třebas aby se Neil trošku více snažil a změnil přístup.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Variace na Bonda a snad všechny možné spionske filmy.Ale takovou zábavnou formou že nebudete chtít ať je konec. Od Colina Firtha jsem zrovna akční roli nečekal ale je skvělý. A režisér odvádí skvělou práci jakou už jsme u něho zvyklí. Vtip a akce jde ruku v ruce občas až srandovne prepalelene sceny .