Jurský svět (2015)

Konečně jsme se po dlouhé době dočkali dinosaurů.Už nikdy nebude člověk zírat s otevřenou pusou jako poprve to už je pryč.Tohle co režisér nachystal je připomenutí že to pořád jde a člověk bude nadšeně koukat na film,který si bere něco s předchozího filmu a přidá něco sve. Chris Pratt je skvělý a nový genetický upravený jester je svině největší.

Krvavý obchod (2015)

Hold jméno režiséra už hned řeklo, že kvalita bude hodně nízko a taky, že jo. Nebýt Van Damma tak ten film minul naprostým obloukem. Akce tu nějaká je, když je v ní Van Damme tak to i stojí za to, ale kdyby to někdo jiný vedl tak by to dopadlo asi lépe. Snad Kickboxer remake bude dobrý.

Zocelovací kúra (2015)

Will Ferrell je vážně hovado každý jeho film je šíleně ujetý a tenhle na tom není jinak. Ještě je mu tu k dispozici Kevin Hart což je nastupující generace a taky umí řádně zatopit pod kotlem. Šílené scény jsou tu skoro pořád a příprava floutka na basu aby z něho neudělali holku pro všechno je tu skvělá. Nehledejte tu nějaký scénář nebo příběh ten je klasicky lehce podobný filmu Big Stan. Za mě 100 minut zábavy a oddechu.

Hannibal (2013) (seriál)

Podle mě naprosto vynikající ztvárněni Hannibala v jeho začátcích. Casting se povedl nad míru dobře a Mads je prostě neskutečný hajzl a naprosto klidně působí, ale to je jen poza. Co bylo naprosto extrémní a šokující byla jednotlivé vraždy zde tvůrci našli neskutečnou fantazii a chvílemi se mi až obracel žaludek. Škoda, že jsem seriál objevil až teď.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Tak tohle byla naprostá silenost ktera trvala než se dostala na plátna kin.Obsazení tu nebudu řešit jsou tu snad jen dvě známé postavy a to ty hlavní.Akční stranka je špičková , auto honičky mají spád a neskutečný nápad. Postapokalypticky svět je takový jaky bych si představoval.

Everly (2014)

Neskutečně přepálený film, ale přepálení nebylo špatné rozhodnutí. Pozorovat Salmu jak morduje prostitutky a gangstery bylo velice zábavné a ještě když ji to tak sluší. No krve bylo teda požehnaně a neskutečně se s ní nešetřilo, ale nikdy nesmíte přistoupit na jo, že to má nějaký děj to by byla chyba prostě to tu není.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Bohužel plný počet dát nemůžu je tady toho hodně co se mi líbilo akce skvělá jak už jsme u Marvelu zvyklí. Ultron je skvělý jakož to záporná postava a James Spader ho namluvil úplně božsky a další postavy jako je Vision se více rozvine v dalším filmu. Co mi tu chybí je prostě něco co bych si pamatoval jako v jedničce když Hulk vytřel a omlátil o podlahu Lokiho. Zábava to byla opravdu skvělá jen kapánek menší využití některých postav jako je Thor toho tu bylo celkem málo, ale zase mám radost z využití Hawkeye.

Pyramida (2014)

Tohle to bylo nadějné tak do půlky filmu kde jsem měl pocit jako bych viděl film V podzemí, ale jak se postupně odhalovali triky a nejrůznější potvory tak jsem se začal smát a všechno napětí bylo pryč.

Krvavý Bangkok (2014)

Tak na tento film jsem se těšil už do ukázek mojí oblíbení béčkoví herci a předem bylo jasné, že příběh nebude to hlavní. Akce je tu slušná a je jí relativně hodně a přidává i spoustu krve. Tony a Dolph to tady pěkně roztáčí a lehce v pozadí je Jai White. Když bych to měl shrnout tak jsem spokojen téma na obchod s bílým masem a pomstou tu už bylo hodně krát, ale když je to uděláno dobře rád se mrknu.

Daredevil (2015) (seriál)

Pro mě hodně velké překvapení byl jsem skeptický jak bude latka na TV uchopena ale bylo to zbytečné.Temná spíš než komiksovka tak krimi. Vynikající casting jak už hlavních postav tak vedlejších. Fisk je hnusně demonicky a jeho exploze od klidase k magorovi jsou skvělé. Akce je taky skvělá a nebojí se přidat krve a ukazuje že i hlavní hrdina může krvácet. Těším se na druhou řadu.