Půlnoc v Paříži (2011)

Tentokrát u mne zůstal Allen daleko za očekáváním. Všechno je sice pohádkově malebné, propracované, naneštěstí to je tak vše. Jeho noblesní smysl pro humor vzal za své a kolotoč Wilsonových myšlenkových pochodů je nudný jako televizní reklama (spousta mých kámošů takhle po večerech hledá inspiraci pravidelně, dneska to koupíš na každém rohu). Přitom měl k dispozici takový materiál.

Volejte věštce (2008) (pořad) odpad!

Proti čtení osudu z karet a podobným věcem nic nemám, každý má své přesvědčení. Ale tohle jako pořad (Jana Demeterová, vážně?!) je vrchol imbecilismu, který občas vytrhne jen nějaký ještě větší kretén. "Nazdar ty svině!" "No zdálo se mi, že jste hrozná píča."

Vox populi (1994) (pořad)

Jsou místa, ze kterých by byly LUXUSNÍ šoty. Oni by ale ty budky stejně rozebrali :-(

Tabu (1994) (pořad)

No ty vole kolik takových tu mezi náma asi běhá? Někdy jen kroutíš hlavou a jindy za břicho popadáš. Btw Izer a Dobrodinský ☆☆☆☆☆

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál) odpad!

Osobně nemám rád, když lidi dávají nulové hodnocení seriálům, které nesledují, neviděli celé nebo vůbec nevyhledávají. Ale vyhnout se neustálé konfrontaci s takovýmto typem mýdlové opery je i při minimálním sledování televize takřka nemožné. Chápu, že má seriál své fandy, ale pro mne jde jen o další z nekonečné řady obsahově nulových zabíraček času.

Making of '8 Mile' (2003)

If you don't listen to hip hop or you are older, you're not in it, you just don't care, it's not a big deal to you. It is if you're in it, let me tell you, it very much is... Tohle by si měl vzít k srdci každý idiot, který sype odpad!y na perfektní věci, o kterých nemá ani páru, ani ho nezajímají. Making of je nádherně zpracované, je to perfektní dokreslení pro mne skvělého žánrového kousku.

Čundrcountryshow (1994) (pořad)

Country teda sice já moc nemusím, ale Mládek byl většinou s jeho fórkama super a když se trefila i Plačková s Pešákem, byla to sranda. V porovnání s dnešní záplavou televizní rádobyzábavy, a protože uherák já můžu taky - 70%

Máš minutu! (2011) (pořad) odpad!

Tohle má být show v roce 2011? Zaostalé, bez nápadu úplně jako všechny u nás, Suchoš & Geňa úplně v prdeli. Co jen to dneska u nás dávají za kejdy ... 10%

Annie Hallová (1977)

Na fenomén Annie Hall navazuji bohužel až naopak po tematicky navazujícím Manhattanu. Osobitý lehký humor, lechtivý podtext, Allen sám před kamerou jako nikdo jiný… Já musím vyzdvihnout výběr herců, šikovný pohled na malého Alveyho i interakci s kamerou. Naopak snad jen Bůh ví, proč Žid a perioda jsou zmiňovány tak často, že začínám pochybovat o svém vlastním pohlaví a původu. Chci říct, že Allen používá některých různorodých prvků až příliš. Just keep it simple!

Dexter (2006) (seriál)

Námět, scénář, Michael C. Hall, C. S. Lee – to všechno je geniální a nemá cenu víc to rozebírat. S Dexterem to je někdy u mě nahoru ↕ dolů, holt mám radši happyending, plus postavy Debry a LaGuerty jsou pro mne vyloženě špatné. Počkám si na září...