Zpátky do školy (2005)

Highschool-teenager-comedy žádný Blockbuster nebo Academy-award-candidate!!! Je to natočené nic moc, ale nemůžu jinak. Roselyn Sanchez je superkočka, Cannon je dobrý entertainer, je v pohodě, je to vtipné, má to bombovní soundtrack a o tom to je! „Počkej! Já jsem mladej, ty seš tlustej. Ale o to teď nejde."

Vyměřený čas (2011)

Tak a máme suverénního vítěze v rubrice „poděláno v roce 2011“. Ke slovům „ohromný“ a „potenciál“ se v tomto případě hodí jedině „nevyužitý“! Stačilo trochu více sladit průběh filmu, zakomponovat příběh Salasova otce, důkladněji si pohrát se vztahem mezi Willem a Sylvií. Jsem opravdu zklamaný, protože In Time mohl klidně překonat Inception nebo se dokonce zařadit po bok takového Matrixu.

Black Books (2000) (seriál)

Nejsem zrovna zapřisáhlý fanda britcomu, do kvality třeba takového Haló Haló nebo zahraničních sitcomů BB ještě něco málo chybí, ale stejně to stojí za podívání.

Kung prásk: Smrtonosná smrt (2002)

Natočte si doma film! Ten dabing! Kung-fu mimino, MC Hammer, Framykoin, létající pyramidy a samozřejmě legendární kung-fu kráva! Pochybuju, že jsem kdy viděl větší zfilmovanou kravinu. Doporučuji nejvýše dvanáctiletým feťákům.

Neprůstřelný mnich (2003)

Už je to dávno, co jsem tohle béčko viděl prvně, takže mi to nedalo. Pořád se tu jen honí, perou, kradou. Co je nejlepší, je samozřejmě Roden jako supernácek. A zase válí!!! Do třetice už to ale určitě nedám...

Luxo junior (1986)

Tak proto Pixar a lampičky :) Pěkná prvotina.

Wolffův revír (1992) (seriál) odpad!

173 epizod? Jedna z nejhorších "kriminálek" vůbec... Wolfe, strč si toho vrabčáka do prdele.

Šest dní, sedm nocí (1998)

Harrison Ford posbíral během kariéry tolik rolí a teď jako mrzutý pilot v romantické komedii. Střelba z kanónu nebo tahání hada z kalhotek nesmí chybět, to by nebyl Ford. Je to blbost, to je jasné. Ale jako oddechovka, proč ne. Příjemné prostředí, příjemné herečky a především: nenudí!

Barbar Conan (2011)

Že překonat Arnolda se tvůrcům nepodaří a že atmosféra bude docela jiná, to jsem čekal. Přesto jsem to nízké hodnocení tak úplně nechápal, protože námět, výprava a obsazení jsou opravdu dobré. Zvlášť Morgan Freeman jako vypravěč je vždycky perfektní. Vysoká očekávání ale vzala za své hned s příchodem první bojové scény s malým Conanem, když se Leo Howard ohání, že strach by dostal i Chuck Norris. Naštěstí nástup Momoy na sebe nenechal dlouho čekat. A i když, ruku na srdce, to nebyl žádný zázrak, alespoň se hlavní role zhostil důstojně. Rozhodně by byla škoda předem odsoudit tenhle film. Zapomeňte na starého Conana, překousněte začátek a je to v pohodě. 49% je málo, pro mě je to tak na 65%, takže dávám ☆☆☆

Moje krásná čarodějka (2005)

Viděl jsem to už dávno, jen jsem úplně zapomněl, o čem film byl. No a po druhé projekci se nedivím - taková ptákovina! Když se řekne komedie, nepředstavuju si 90 minut bez zasmání. Když se řekne bláznivá komedie, nepředstavuju si, že ve filmu budou všichni blázni. Nemůžu strávit fakt, že IQ žádné z postav nepřekračuje 10 bodů. Hvězda za Nicole, jak to pěkně dělá pusou.