Nenávist (2004)

Kvalitní a hlavně děsivá podívaná. Nejděsivější scéna pro mě byla jak se duch plížil pod peřinou. Nebojím se dát nejvíc.

Noroi (2005)

Přesně jak píše TheMaker. Rád bych viděl americkou předělávku. Ta japonská mytologie mě nebere. Vážně ne. Proto u mě jen lehkej nadprůměr.

Pokoj 1408 (2007)

Chvílemi jsem ztrácel orientaci, co jsou jen představy, halucinace a co je realita v tomto filmu. Jako drama dobré, ovšem jako horor to je málo dotažené. Potenciál to mělo obrovský. Povídku od Kinga jsem nečetl, ale chystám se na ni, určitě bude lepší.

Zlověstné ticho (2007)

Dej si pozor na pohled Mary Shaw, neměla děti jen loutek sto a když ji uvidíš ve svých snech, věř že křičet už nikdy nebudeš. Pěkná říkanka a příjemný film.

Stáhni mě do pekla (2009)

I když mi nesedí Raimiho vtípky v hororových počinech (nemám rád filmy stylu horor/komedie), nakonec jsem se na to vykašlal a soustředil se na strašidelné scény. Nápad s knoflíkem byl dobrý :) Jsem rád, že to skončilo, jak to skončilo. Happy Endy nemám rád. Jinak už přišel konečně jiný druh hororu než duchařina. V tímto ohledu je film originální.

Ils (2006)

O filmu jsem toho moc nečetl. Po shlédnutí pár minut jsem si myslel že je to duchařina.Jenže nebyla. Líbí se mi úsek filmu, kdy "ONI" útočí na pár v domě. Film je děsivý a strašidelný tím, že je natočen podle skutečné události. "Nechtěli si s námi hrát ":/

Vřískot (1996)

Paráda. Můj první horor, který jsem viděl. Ještě jako malý kluk. Ale byl jsem nadšený. Nejvíce se mi líbí ta scéna hned na začátku filmu. Jak tu holku deptá vrah přes telefon. No a potom ... To už každý zná. Hororová klasika tento film!

Stopař (1986)

Líbila se mi i předělávka, ale originál je přece jen o něco lepší a zajímavější. Napětí v tomto filmu by se dalo opravdu krájet. Pořád se něco děje. Rutger Hauer tu roli zvládá, a hraje famózně. Jeden z těch lepších napínavých filmů. Doporučuji !

V moci ďábla (2005)

Prostě a jednoduše jsem čekal více mrazících scén. Z velké části to je právnické drama.

Jezero smrti (2008)

Jak zde již bylo napsáno : bylo mi líto hlavní hrdinky a toho jak dopadla. Rozhodně jeden z těch lepších hororů. Po několika letech jsem navýšil své hodnocení o jednu hvězdu a to především proto, že tento horor nemůžu dostat z hlavy :)