Krvavý Valentýn (2009)

3D efekty u mě vykouzlily mé dvě hvězdičky. Jinak klasická vyvražďovačka s neklasickým nástrojem na zabíjení.

Motel smrti (2007)

Pro mě docela příjemné překvapení. Líbil se mi ten pocit nejistoty a strachu, kdy mohli vrazi vylézt odkudkoliv. Pocity strachu a napětí to u tohohle filmu rozhodně nechybí.

Sauna (2008) odpad!

Hrůza a děs ani jsem se nedodíval. Na to se dodívat nedá. U filmu jsem trpěl a nejspíš bych ho ve zdraví nepřežil. Tohle už nikdy víc.

Oni (2008)

Chata v lese. Neodbytní nezvaní hosté, klepající na dveře. Deprimující atmosféra ztrácejících se věcí uvnitř domu, kdy víme, že oni již jsou uvnitř. Do toho ty nepříjemné zvuky a chvíle kdy nevíte co odkud vyskočí. Do toho ty netypické originální masky. Mě se to prostě moc líbilo a parádně jsem se bavil.

Hra na schovávanou (2005)

Jeden z těch lepších "psycho" filmu. Kde nevíte od začátku co si myslet. Nevíte co se děje. A když na to začínáte přicházet, nastane zvrat. Robert De Niro zahrál svou roli více než dobře !

Deník mrtvých (2007)

Pro mě docela zklamání, jestli hledáte výborný zombie horor s amatérskou roztřepanou kamerou, doporučuji REC.

Půlnoční vlak (2008)

Docela zajímavý horůrek. Noční jízda metrem se některým pekelně nevyplatí.

Saw 2 (2005)

Já si prostě nemůžu pomoci, ale mě se dvojka z celé série líbila nejvíc. Několik lidí v domě plných pastí. A ta scéna s těma injekčníma stříkačkama ? Docela síla !

Jízda smrti (2007)

Vraždící sekta, která musí všechny spasit. Tento počin se mi hodně líbil, hlavně konec kdy se vyplní apokalypsa je dech beroucí. Jenom mi to přijde jak si přecpané s těmi příšerami. Ty si mohli tvůrci odpustit. Sekta bohatě stačila.

Funny Games USA (2007)

Michael Pitt tu hraje vyloženě mistrovsky. Tuhle roli jsem mu žral a baštil celej film. Originál jsem neviděl, ale po shlédnutí Funny Games USA ani nepotřebuji. Nadprůměrný psychologický horor. Doporučuji.