Nezvratný osud (2000)

Jednička je prostě nejlepší a nejoriginálnější. Toť vše :)

Sirotčinec (2007)

Souhlasím se zdejším hodnocením. Tento film jsem viděl v kině. Ze začátku se film rozjížděl pomalu a já si říkal na co vlastně jsem to šel. Ale nakonec jsem nemusel naříkat a byl jsem nadšený. Španělsko se začíná stávat velice dobrým hororovým výrobcem. Scéna kdy hraje matka s dětmi hru cukrv, káva, limonáda byla výborná.

Mlha (2007)

Předlohu tohoto filmu od Kinga jsem četl a můžu říct, že mě filmová verze příjemně překvapila. Kéž bych to mohl říct i o dalších zfilmovaných románech a příbězích od něj :(

Znamení (2002)

Temnějších filmů s tématem UFO a mimozemšťané je poslední dobou málo. Proto není s čím porovnávat. Tento film mě nadchnul. I příběh byl dobrý. Netušil jsem, že voda bude hrát v tomto filmu tak velkou roli. Skvělý počin jak jeho další dílo Šestý smysl. Pěkná podívaná.

Shutter (2004)

Asijská duchařina, která mě osobně velice překvapila. I když se jedná o další horor v kterém straší černovlasá dívka, vůbec mi to nevadí. Zápletka vymyšlená dobře. A ten konec! Ten jsem vážně nečekal. Skvělá podívaná

REC (2007)

Wow, Rec moje slabost. Parádní horůrek. Amatérská kamera zase dělá svoje a posouvá vše o stupínek výš. Napětí jde cítit ze všech stran. A bál jsem se, i spoustu mých přátel při sledování filmu. To si myslím, že je u hororu hlavní. Jinak souhlasím s kleopatrou. Ten konec je luxusní.

Kruh (2002)

Děsivé, dechberoucí. Pro mě byl tohle první horor po jehož shlédnutí jsem nemohl v pohodě usnout. Na Samaru jen tak nezapomenu, a na ty zkroucený obličeje plné hrůzy taky ne. Pro mě horor, který řadím do mojich top 10. A musím říct aspoň za sebe, že remake mě zaujal víc než originál Ringu.

Ti druzí (2001)

Ta atmosféra je fascinující a napětí se dá krájet. Duch staré ženy mě dost viděsil. Pointa a rozuzlení je dechberoucí. Na konci jsem z toho nechápal. Tohle není tuctový film. Je originální. Skvělé. Pro mě ve všech ohledech za 5 hvězdiček.

Halloween (1978)

Pro mě nejlepší vyvražďovačka jakou jsem kdy viděl. Michael Myers je drsnej a ta jeho maska taky. K tomu luxusní hudba, která zhusťuje atmosféru.

Čelisti (1975)

První díl je nejoriginálnější, nejnapínavější a nejlepší. Scény jsou parádně natočeny. Bravo Steven Spielberg !