Transformers (2007)

"Miluju Tě Bumblebee." "Já Tebe taky Same."

Království - Série 2 (1997) (série)

Večná škoda, že se seriál nedočkal zaslouženého grandiózního finále... Ale přiznejme si, Lars je týpek, který si s divákem k smrti rád hraje a nechává ho na pochybách. Pro mě je moderním Hitchcockem (viz závěr každého z dílů a jeho sumárum před oponou). A ten humor? Géniální!

Království (1994) (seriál)

Dansk jevlar, aneb těžkotonážnější úchylárnu aby člověk pohledal. Zdá se, že společně s Twin Peaks a Carnivàle, dělá tento seriál mou svatou trojici kompletní. Nicméně mít Larse za kámoše může být nad lidské síly :)

Rodinná oslava (1998)

Absolutní filmařina v nejčistší možné formě. Bravo!!!

Phenomena (1985)

Za scénář klasicky tak -10% (řádění zabijáka by neobhájil ani Colombo). Za JC určitě tak +50%, to je fotogenická a pěkná holka a hrát taky umí. Potom za DP aspoň +10%, ten si odvádí vždycky standard a je to už dnes tak nějak zažitá hororová ikona. Dále to rozhodně dvaceti procenty zvedá soundtrack, který je v určitých pasážích použitý zcela kreténsky a nemístně, ale celkově vzato pro horor parádní. No a dvě, tři pěkný gore scénky se taky najdou. V závěru jsem se smál už nahlas, ale kdo by Argentovi odolal..? Ponaučení je tedy následující: Neserte ******** s ******* v ruce.

Hard Boiled (1992)

Sakra. Jak je možný, že jsem tohle ještě nehodnotil..? Masterpiss na pochcání a jdu si to pustit znovu!

Podivní (2010)

A žili spolu šťastně až do chvíle... Jinak bych dal klidně 75% za Radhu.

Expendables: Postradatelní (2010)

Až na pár drobných nedostatků je to nejspíš akční nářez roku a tohle další pochvalný komentář. Být tam i Van Damme tak je těch orgasmů v kinech ještě víc.

Králové ro(c)ku (2006)

Grohl, Stiller, Robbins, Dio, a v úvodu taky Meat Loaf jsou bezva zpestření. A hudba i texty Tenacious D to zvedají o jednu hvězdu výš. Zaslouženě, protože tenhle nářez mám v mp3 už pár měsíců.