Wolverine (2013)

Na základe nového nariadenia §14, ods. 2, 2. vety 6. slova ("mu") všeobecných pravidiel sajtu o škemraní bodov si nechcem pohnevať potencionálnych donorov. Preto komentom obsiahnem všetky skupiny divákov, ktorí by sa na tohto Rosomráka boli ochotní kuknúť. Koment pre uslintaných oidipovcov spievajúcich národnú hymnu v klingončine: ***** Tak to bola teda sila! Videli ste tú brutalitu? Ehmmm? A tá sexi Číňanka. Či Japonka? To je jedno. Normálne som kvôli nej nemusel tisnúť svoje špicaté ucho na kúpeľňové dvere, keď sa sprchuje moja mamča. O svojom nadšení som celú noc diskutoval na iksmenovskom fóre a nadšenie neutíchlo ani vrámci diskusie, ktorú sme viedli v družine. Najlepší Wolverine aký bol kedy natočený, pretože je najnovší a predošlé si nepamätám. Koment pre obtĺstlych komixožrútov, ktorí kukli film popri sťahovaní porna obsahujúceho tagy "big boobs", "milf", "cum to mouth". *** Holyvúdsky scenár, ktorý absolútne nekorešponduje so psychológiou postavy, ktorú sledujem od jeho prvého čísla. Ako je možné, že vrámci bojových scén Rosomrák viac menej len tupo stojí a nechá sa opichávať mečmi z jednej či druhej strany? Vedomý si svojej regenerácie sa ani nesnažil a čakal, kým sa ťaman unaví a potom prirazí on. Však i tá 35 kilová šikmáčka bola lepšia než on! Nebolo to však to najhoršie, čo sa vrámci filmov o mojich mutantíkoch natočilo. O svojej dezilúzii som informoval na jednom privátnom sajte, pretože na tých verejných je to samý vygumovaný študentík bez štipky súdnosti. Koment pre ľudí s pozemskými problémami a akým takým sexuálnym životom: * Len tak som raz brázdil internet s otázkou, čo si dnes s priateľkou kuknem. Náhodou som sa ocitol na jednom fóre ohľadom najnovšieho Wolverina. Podľa informácií, ktoré som nadobudol po 2500 stranách oslavných chorálov, som sa rozhodol k "nákupu" ripu. Dostal som však trápne poskakujúceho jackmena v japonskom štýle. Takže dej nič moc, ale dúfajme, že to zachráni robot. Je mi smutno, že degenerácia bez štipky iq a vkusu, ktorá mi projekciu "odporučila", mi bude za pár rokov vyšetrovať prostatu.

Terminátor (1984)

Čo sa stane, keď generácie a generácie vredmi a exkrementovým odérom obdarených houmlesákov, ktorí denno denne tlačia plechovky do zberne nadávajú, že im žiadna nechce dať? Správne, niečo z toho pičungu sa dostane i za etiketu koka-koly. A čo sa stane, ak sa z tých recyklovaných plechoviek odleje nakoniec plechový Švajcneger? Áno, spomenie si na to, čo počúval už ako mladý výlisok a pustí sa s uzinou za hlasom svojho srdca. Nieže by som mal niečo proti masovému kynoženiu nevkusne oháknútých sliepok s naondulovanou mačkou na hlave, ale človek by čakal, že po tom aký úspech žne téčko v 2029-tom, sa bude v zlatých osemdesiatkach váľať ako zamlada. Ešteže aspoň ukázal prdel, a dokonca mimo predvolebnej kampane. Angorák na hrad alebo in da vajthaus!

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Na film, čo sa rokmi sám stal historickým artefaktom, na ktorý sa usporiadavajú školské výlety, sa ťažko píše koment bez toho, aby sa do plénu nevrhol nejaký ten spojler. Takže, kto by to bol povedal, že Lukeov otec je samotný DarkVader? Ahá, toto bolo kus mimo, ale dajme tomu, že posledná krížová cesta za výplatou, ktorú Indimu vybavil ftipný tatko je film, na ktorý sa dá čučať do zblbnutia. Je síce pravda, že tých šlehov bitchom je tu pomenej, takže bubienky eSeMečiek ostanú bez akustickej stimulácie, ale vydarené fóry natrhnú bránicu. Takže to ostane tvrdé i pri trojke. A ostalo to tvrdé i u mňa!!!

Jimmy Doherty v Darwinově zahradě (2009) (seriál)

Špinavé, zablšené opice masturbujúce na svojom tieni a vrhajúce fekálie okolo seba. Nie, nehovorím o dopravných policajtoch, ale o tvoroch, ktoré svojho času zaujali istého voľnomyšlienkárskeho anglického bradáča natoľko, že v nich uvidel svojich príbuzných. V tom by nebol problém, ale nebolo to všetko! On v tých smradľavých orangutanoch videl i predkov jeho svätosti a prísediacich kardinálnych blbov. Vidíte ten problém aj vy? Nastáva súboj argumentov. Na jednej strane evolučná teória plná zobákov na rôzne druhy orechov, na druhej strane argument, že žiadne zviera nepraktikuje koitus s mláďatami rovnakého pohlavia. Ktorá diskusná bomba vyhrala? Obe! V súčasnosti sa už predsa prznia miništranti, ktorí sú po písomke z evolučnej teórie.

Gravitace (2013)

Ach, tá gravidita! Však si to len predstavte, aký výkon musí podať vypatlaná slnkom ošmahnutá 35 kilová blondína pred nákupným centrom, kým zaparkuje to svoje ťamanské esúvéčko. Áno, pritlačí o košíky dve-tri dôchodkyne a preliači nespočetne veľa ďalších áut, ale okamžite ako vystúpi na pevnú zem so svojimi 15 cenťákovými lodičkami, zatvári sa ako majsterka sveta v parkovaní. A pokúste sa upozorniť, že pod kolesom má ešte preživšieho adolescenta. Gravitácia je síce efektne natočená blbosť, pri ktorej mysliacemu divákovi neostáva nič iné, len hádať ktorému štátu patrí práve natočený ertový landskejp, ale obrázky vesmíru sú kúl. Všetko ostatné, ako nepríjemná a obstarožná Sádra či fyzika, však filmu uberajú také to uveriteľné fluidum. Ešteže tu máme úvodom spomínané hrdinky a fejsbukových vymetencov, ktorí všetko toto žerú so súbežným orgazmickým híkaním.

jOBS (2013)

Presvedčiť vypatlanú nánu o tom, čo je a nie je kúúl, nie je také jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Obzrite sa však okolo seba, koľko iPič s iPodom v ušiach a zaťatým pohľadom do iPhonu pobehuje vo vašom okolí. A je jedno koľko z nich skončí pod kolesami poľských globeTrotlov, značka Epl stíha dopĺňať stavy. Tento film však nie je určený pre ne! Film je určený pre hordy škaredých vychudnutých trotlov s neprekonateľným nutkaním osahať sa už pri letmom pohľade na odhalenú matičnú dosku či dokonca dokonale vytvarovanú pájku na plošnom spoji. My ostatní s akým takým sexuálnym životom tu však vidíme jen hordu geekov v zastrčených károvaných košeliach a otrasného prehrávajúceho Kučera v predklone. A pracovitý Pišta rotuje v hrobe.

Kouzelníci (2013)

Čo sa stane s komediantom, ktorý svojou kúzelnou paličkou ohuroval iba tie najvypatlanejšie králiky, keď sa na scéne objaví nová Cryssa nad blogom ktorej vlhne nejedna týnka? Vrhne sa predsa na ľahšiu a dostupnejšiu klientelu v podobe dôchodkýň, ktorým gangréna znemožňuje útek a obtĺstle deti, ktoré neutekajú nikdy. No jó, upnutým rozkrokom v zamatových nohaviciach už toľko nekvapká. Dnes frčia sebadeštruktívni emáci.

Hráči (1998)

Časy, keď v pred zaprdeným salúúnom parkovali tri hnedé mustangy a pobehovala jedna nahá zarastená a zruinovaná socka s deravým sudom na ramienkach, sú už dávno pasé. Doba sa zmenila a socku, ktorá ochcáva rohy busových staníc, pretože nemá na zaplatenie verejného wécka, nerozoznáte od solventného podnikateľa, ktorý si z hecu vydržiava sexualne skúsených juvenilných miništrantov. Nie-nie, dnes sa dá vpohode žiť na dlh. Hlavne, ak máte poruke hejhulu, akou je vypatlaný Dejmon, ktorého jediná obrana spočíva v sklopení uší a vrtení hlavou (bez ohľadu na to, akú postavu vo filmoch hrá). Požičia, podrží a dokonca nechá na sebe odbaviť i pár statných sovietov s veľkými koko...kontami. Avšak film o pokri je pre mňa skrátka na rovnakej úrovni ako film o madagaskarských deťoch, ktoré hádžu šutre na kmene paliem. Takže o erekcii z vybraného prostredia nemožno hovoriť. Skrátka čistý priemer.

Kruh (2002)

Už aj vám lezú na nervy tie vtieravé reklamy na avony a merykeje, ktoré vyliezajú z bilbordov či reklám medzi šitnou a šitnejšou reláciou na tv hnoj? V tom prípade nečumte na túto sračku. Všetko je to len prasprostá reklama na dermat... kurva, dokončím, keď vytriezviem

Dokonalý trik (2006)

V súboji dvoch mágo(ro)v o to, kto má výkonnejšiu čarodejnícku paličku, je dovolené úplne všetko. Preto sa netreba čudovať, keď jeden podľa potreby ohýba históriu a druhý je tiež za mamku. Na druhú stranu oceňujem výrazný režisérsky zásah. Nebyť neho ani nám, chlapcom zo šachty s úctyhodným IQ 74, by nedoplo, o čo vo filme šlo. Ľutujem tú juvenilnú elitu, ktorá zacítila potrebu pozrieť si film opäť z dôvodu nepochopenia. Avšak Tesla ponúka výborné odôvodnenie tohto stavu - keby film trval dlhšie, tak sa i z Jackmana stane Homer Simpson alebo ďalší juvenilný elitár.