Určitě, možná (2008)

Dobrý nápad nudně zpracovaný, díky Bohu s pěknými slečnami v hlavních rolích.

Kopačky (2008)

Russell Brand rulez!

Město duchů (2008)

Za Gervaise a britské dialogy 4*, film spíš tak za 3*.

Hostel II (2007)

Děti hrající fotbal s hlavou, byli skutečným zlatým hřebem celého filmu. Proto tak vysoké hodnocení.

Teachers. (2006) (seriál)

Hodně nudný sitcom, doporučuji britské Teachers

Look Around You (2002) (seriál)

Zajímavý nápad a provedení. První série velmi zdařile paroduje vědecko-populární naučné pořady ze 70. let. Osmi-minutovými epizodami provází velmi zdařile Nigel Lambert. Parodie samozřejmě zahrnuje i oldschool grafiku, hudbu, zvuky... Druhou sérií provází skvělí herci jako Peter Serafinowicz či Olivia Colman a je možné vidět třeba i Kevina Eldona. Jednotlivé epizody nahlížejí do budoucnosti, např. jak bude vypadat hudba v roce 2000. Rozhodně se jedná o Jeden z nejoriginálnějších pořadů za poslední roky.

Two Pints of Lager and a Packet of Crisps (2001) (seriál)

Jednodušší, mainstreamový britský sitcom o bandě kamarádů, kteří se scházejí v hospůdce nad pivkem, rozebírají vztahy, sex a prožívají své problémy. Něco jako jednodušší Coupling. Z celkového pohledu to není tak špatné a po první sérii nemáte nic proti tomu shlédnout i tu druhou, otevřít si třeba onen "Lager" a prostě se pobavit. Takže dávám 3 a 1/2 spíše 4 *.

Peter Serafinowicz Show, The (2007) (seriál)

Solidní sketch show s Peterem Serafinowiczem, kteý je směšný už jenom svým "solidním" výrazem obličeje a charakteristickým hlasem ala "Do you want me to come, Fran?". Některé nápady jsou docela dobré, např parodie na známého milionáře "Heads or Tails". Uvidíme po pár epizodách...

Časové pásmo bylo změněno