Captain Marvel (2019)

Marvelovky mam rad, ale musim rict, ze onen recept origin story + spousta vtipu (i zbytecnych a na silu), se mi zacina dost silne zajidat. Film tahne "Nikdo mi nerika Nicholasi ani Josephe" Fury a kocour Goose, ktery skryva par prekvapeni. Brie Larson fajn, ale celkove je to takova dieta pred Endgame.

Jde si pro nás noc (2018)

Uplne jsem si vzpomnel na Johna Woo a jeho heroic bloodshedy s Chow Yun-Fatem. Poradnej masakr s hektolitry krve...

Alita: Bojový Anděl (2019)

Vizualne pusobive, s promakanymi akcnimi scenami, ale bohuzel taky s naprosto nefungujici romantickou linkou. Rosa Salazar i Christoph Waltz vyborni...

Robin Hood (2018)

Hrozna blbovina, bohuzel ne v dobrem slova smyslu. Aspon, ze ty akcni sceny nejsou uplne na pikacu. Kazdopadne velka slabota.

Smrtelné stroje (2018)

Vizualne vypiplane, s originalnimi putovnimi mesty. Jinakovsem bohuzel dost predvidatelnea plne klise. Na jedno podivani OK.

Blok 99 (2017)

Masomlejn ve vezenskym munduru, kterej hraje tvrdea krvave. Vince Vaughn v pro nej naprosto netypicke roli, ktera ma sedne mnohem vic nez blbiny v Nesvatbovych nebo Vybijene. Velmi prijemne prekvapeni.

Raubíř Ralf a internet (2018)

To disneyovské self promo mi nevadilo, ale velkej problem jsem mel s temi moralizujicimi kecy a naprosto predvidatelnou pribehovou linkou. Chapu, ze tohle neni existencialni komorni drama, ale aspon by to nemuselo bejt podle ty nejokoukanejsi sablony. Na jedno podivani uchazejici.

Bumblebee (2018)

Prijemny, ve sve podstate rodinny film. Akce moc neni, ale je alespon prehledna, design robotu je spravne retro a svete div se, kdyz na to prijde, dokaze ze sebe Bumblebee vymacknout vic emoci, nez bych na prvni dobrou cekal. A jako takovy potouchly bonus beru to, ze vsechny pisnicky, co ve filmu zazni, jsou starsi nez predstavitelka hlavni role :)

Nebezpečná laskavost (2018)

Takovej eintopf, kterej nevi, jestli chce bejt komedie, thriller nebo kriminalka. A ve vysledku nezvladne ani jedno z toho dostatecne dobre... Skoda, potencial tam urcite byl.

Predátor: Evoluce (2018)

Nijak zvlast to nedava smysl, ani nedrzi pohromade. Ale hezky se na to kouka, kdyz to poruznu boucha a strika krev. Vzniknout tohle v devadesatejch letech, kdyz mi bylo 15, ucuraval bych blahem. Takhle je to jen usklebek.