Venom (2018)

Slabsi tri hvezdicky... Rozjezd byl zbytecne dlouhej a pomalej, akce az prilis pocitacova a navrch neprehledna. A je to skoda, protoze bylo dost videt, ze to Toma Hardyho bavi...

Šíleně bohatí Asiati (2018)

Hlavni problem tyhle prijemny romcom je neumerna delka...Mohlo to klidne bejt o 20, 30 minut kratsi a melo by to vetsi spad a svih. Aspon ty kulisy byly neokoukany :)

Odebrat z přátel: Dark web (2018)

Druhy dil Blair Witch od pocitace opet hodne zabavny. Je to samozrejme prehnane a pritazene za vlasy, ale diky kratke stopazi to paradne odsypa.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Emilka hraje supernaivni nanynku, ktera absolutne netusi, ktera bije. Ale jinak je Sicario paradne zfilmovame, atmosfericke a syrove.

První člověk (2018)

Nejak nevim, co si o tomhle filmu mam myslet. Na jednu stranu bajecne napady (nemy vystup na Mesici), na strane druhe epilepticka kamera, ktera se netrese zdaleka jen ve scenach, kdy startuji do vesmiru rakety s tunami paliva. A navrch misty nesmirne prkenny Gosling ( i kdyz je to mozna zamer). Osobne se mi nejvic libila Claire Foy jako Janet Armstrongova. 70 %

První očista (2018)

Raid ani Fredd to nejsou, ale ta zaverecna dvacetiminutovka stala za to, ne ze ne

Iron Fist (2017) (seriál)

Musim priznat, ze z prvni serie si toho uz moc nepamatuju - v podstate jen to, zze za moc nestala. Ta druha byla o dost lepsi a dost ji prospelo, ze mela 10 dilu misto 13. Nemluve o velmi silnem support castingu (hlavne Alice Eve jako Mary Walker). A ten trik na uplnem konci me nalakal na treti sezonu.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Kdyz jsem videl tu stopaz, tak jsem se vydesil: To bude prece spousta vaty, pri takovyhle delce! Jsem vazne rad, ze jsem se spletl. Fallout je paradni jizda s vycizelovanou akci, silenymi kaskaderskymi kousky a hraje se o hodne. K dokonalosti to sice ma jeste docela daleko, ale to nemeni nic na tom, ze je to adrenalinem naslapana jizda.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Kouzlo je pryc, zbyl jen preplacany, blby blockbuster. A je to velka skoda, protoze prvni Jursky svet mel naslapnutoparadne.

Mrakodrap (2018)

Naprosto prumerny akcnak, ktery je neco mezi Sklenenym peklem a Smrtnosnou pasti, ale obema tem filmum saha stezi po kotniky.