Šéfové na zabití (2011)

Podle traileru a zdejšího hodnocení jsem od toho čekal teda o dost víc. Neříkám, že to není vtipné a na tento typ filmu je to i hezky udělané, ale samotný příběh je dost tupý, řada vtipných fórů vypadá hrozně vynuceně a celkový dojem tak nic moc. Určitě todle minimálně nějakou dobu už nebudu vyhlédávat ke shlédnutí.

Santiniho jazyk (2011) (TV film)

Mno na českou scénu to není až tak hrozné, ale vezmu-li v potaz, že hodnotím jak se mi co líbilo a hodnocení má mít stejná pravidla jako zbytek, mno můžeme se stydět...záběry kamery jak od 3 letého kluka s kamerou v ruce - ve všech scénách je vidět půl těla, nikdy není žádným záběrem pořádné podmalové prostředí v němž hrdinové zrovna jsou, opravdu nepřirozený scénář (ten se jako opravdu nevyvedl), mno co, českým 70-tiletým divákům to k zabití večeru stačí - tam nejsou ambice jakkoli velké.

Kouzelná romance (2007)

Wow. Tak toto jsem fakt nečekal - nečekal jsem že to bude tak vtipné, tak pěkné, že mě to i v jednu chvíli dojme a že se mě pocit pohody ujme. Zkrátka parádní podívaná pro celou rodinku.

Camp Rock 2: Velký koncert (2010) (TV film)

Asi mám dobrou náladu, že tomu dávám i 2*, páč, příběh je opravdu příšerný, muzika není špatná, ale ze všech písničekbyla jen jedna rocková a k tomu ještě dost špatná atd atd. K dubingu se radši ani nevyjadřovat :D

Šmoulokoleda (2011)

Sice mi tam moc nesedělo to prolnutí do kreslené podoby (sorry za spoiler), ale jinak docela pěkné. Sice film byl daleko lepší, a nemůže se to hrabat ani na vánoční "kraťasy" z jiných animáků, ale také potěší .)

Doba ledová: Mamutí Vánoce (2011)

Roztomilé, občas padly i fakt dobré hlášky, jinak pořád vtipné jako to známe ze všech filmů.

Jak vycvičit draky: Dar Nočního běsa (2011)

Tydle vánoční speciály mě baví. Dostanete se opět do prostředí filmu, který vás baví a trochu i připomínají celkové kouzlo vánoc a člověku je tak zase na světě o něco hezčeji .)

Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (2011) (seriál)

Mno, o tu dokonalou animaci, co jsme viděli v obou filmech jsme zde přišli. Není to tak hezké, zak propracované, hodil bych celý seriál na krk spíš našim nejmenším ratolestím, kteří budou vděční za každý další příběh s Poem, i když se zo nemá kam hrabat na kvality obou celovečeráků a 2 svátečních snímků. I když se sem tam skrze dosavadně odvysílané díly nějaká ta dokonale vtipná situace najde, radím, berte to oproti těm celovečerákům s odstupem.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Nic moc nemastná neslaná akční ftákovina. S takovýmdle titulem, a hlavně prostředím, tam musí padat stovky nesmrtelných hlášek (viz všemi kdo viděli opěvovaný a dokonalý sci-fi/western seriál Firefly), a ne brát všechnoi vážně, když hlavní hrdinka chcípne, tak se jen tak obživí, a navíc jediná postava s nějakým charakterem byla ztvárněna Fordem. Mno mělo to velký potenciál, ale ten úspěšně poslalo pod drn.

Auta 2 (2011)

Naprosto nad veškerá moje očekávání. Bylo to hezké, mělo to šťávu, v žádné části jsem se nenudil, bylo to vtipné, někdy i smutné. Suprové zasazená špionská akce...Mno co víc, děti to budou "žrát", a bandě dospěláků se to taky líbí. Nejlepší seznamovací/představovací hláška: -Finn. British Inteligence -Mater. Average inteligence.